Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kürtajın yeniymiş canım biraz bekle bence, 1-2 adet dönemi geçir sonra doktoruna danış bu konuyu

Sen de benim gibi sabırsızmışsın arkadaşım :) 3 ay hamile kalamayınca hemen istedim. Benim de 5 yumurtam oldu ama 3 ü yeterli olgunluğa geldi. 19-19-20 mm de çatlatma oldum beklemedeyim :)

Sen de benim gibi sabırsızmışsın arkadaşım :) 3 ay hamile kalamayınca hemen istedim. Benim de 5 yumurtam oldu ama 3 ü yeterli olgunluğa geldi. 19-19-20 mm de çatlatma oldum beklemedeyim :)
Kürtajın yeniymiş canım biraz bekle bence, 1-2 adet dönemi geçir sonra doktoruna danış bu konuyu

gercektende doktoruma cok guveniyorum gereksiz bisey yapmaz zaten hastalarida var akrabalardan herkes memnun. kaynanamin doktoru zaten neyapiyim ben bikac ay bekliyim ozaman . nebilim akil danisiyi m dedim . hepinize cok tesekkuurlller kizlar. hemseri sanada

Kürtajın yeniymiş zaten bence de bekle..
Esrasvn ben günde iki kere içtim sabahları. Doktorum klomene güzel sonuç vermişsin dedi, üstelik benim tek yumurtalığım var

Sorma cnm daha doktora gitmediğim aylardada evde soğan incir filan yaptım tam günlerine uymadığım için sonuç alamadım. İlk hamileliğimde de yapmıştım ve hemen hamile kalmıştım bunda böyle bekleyince çatladım resmen. Senin iğnede kaçıncı günün?

Rica ederim canım. Ama kürtajdan sonra en az 1-2 adet dönemi geçirmen en mantıklısı bence

Ben de şu 3 ayda soğan kürü falan denedim olmadı. İlk bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim, o hemen korunmadığımız ilk ay olmuştu, şimdi hemen olmayınca çok üzüldüm hemen doktora gittim. İğne yapıldığım günü de sayınca 11.günüm canım. Senin kaçıncı gün?

Ben günde 1 tane ictim ona ragmen ragmen guzel buyudu ama olmazsa bu ay rahim filmi isticem bakalim zaten rahim filminden sonea biraz dinleniliyor galiba
Zaten çok bi sorun yoksa günde 1 tane kullanmak normal bi şekilde 1 tane 2 tane yumurta yapıyo herhalde kuzum. Benim doktorum biraz ihtimalleri arttırmak için 2 tane verdi. Hatta 5 tane yumurtayı görünce de hiç bu kadar beklemiyodum, çok iyi etki etmiş dedi. Rahim filmi hakkında bi bilgim yok canım ama bazı okuduklarım radyasyondan ve ilaçtan dolayı 1 ay korunma veriliyo yazmış, bazıları da aksine o ay hamile kalma ihtimali çok daha yüksek oluyo yazmış bilmiyorum yani

Tünaydın kızlar bende hastanedeyim regl 3.günü sol kasıgım cok agri yapiyor insallah kist yoktur.2 de randevum.alttan muayene olucam hiç hoşlanmiyorum şu işten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…