Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar kurumuş hali böyle of kafayı yicem

Eklentiler

• 9AF768C0-7299-4DCF-A40B-6048485B20B7.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 36
  • 40007799-DC2D-48BF-9538-E1FC3476986A.jpeg
    27,5 KB · Görüntüleme: 38
arkadaslar merhaba bu catlatma ignesini doktordan sizmi talep ediyorsunuz. yoksa doktor 1 sene gecmis deyip bu igneyi kendimi veriyo. ve bunu vermeden once herhangi bir test yada nebilim 1 sene bekle sonra gel ondan sonrada ignemi veriyo vs... bilgilendirebilirseniz sevinirim

Hemşeriyiz 1 yıl dolunca belirli testler uyguluyo sonra yumurta takibi veriyo klomenle beraber ona göre de iğneyi de kendisi yazıyo yumurtayı çatlatmak için tabi gerek görürse

Ben 1 senelik evli degilken gitmeye basladim evleneli 1 sebeyi gecti dedim cunku bakmiyolsr yoksa ama igneyi yumurta buyuyunce veriyolar istek uzerine yapilmiyo cnm hap kullaniyosun yada igneyle buyutuluyor daha sonra uygunclsa igne vuruyor

Merhaba canım ben kısaca söyliyim benim durumum nasıl oldu. Aralıkta bi kaybım var kürtaj oldum, 5 ay korundum. Sonra korumayı bırakınca 3 ay hamile kalamadım ve doktora gittim. Doktor bi sorun görünmediğini söyledi, istersen süreci hızlandıralım dedi. Klomen verdi kullandım, sonra da çatlatma iğnesi oldum. Yani 1 sene falan değil, 3 ay hamile kalamayınca gittim ve ilk kez bu ay bu tedaviyi uyguladık bakalım

benim bi kizim var 8 yasinda. 10 senelik evliyim . 33 yasindayim. ikinci olmuyo he veren Allah bunlar vesile ama caba gostermek lazim vesile olur belki. bi rahatsizligim vardi bitmeyen adetlerim 10 gun temiz kaliyodum ondada ara kanama oluyodum 3 sene boyunca artti artti en so iste 10 gun temiz kalip o 10 gundede ara kanama olunca 2 defa histereskob oldum. endemetrium hiperplazi kansere cevirme ihtimali oldugundan ilac tedavisi gordum Sukur ki ilaci Rabbim vesile kildi busefer parca alindi tekrar rahmim temizlendi polipte cikti buaradaa. sonuclarim temiz cikti. ya ben zaten korunmadim 4 senedir olmuyo. doktor hastayken korun dedi ben pekte dikkat etmedim. bana 1 sene bekle dedi bi kizin var olur baska bisey gozukmuyo dedi Allah verirse dedi. doktorum cok iyi yani guveniyorumda acaba diyorum bende catlatma ignesi falan talep etsemmi baska bi doktor var onun icin de iyi diyolar ne yapsam beklesemmi 1 sene daha bekle bekle beklemek yoruyo insani

Çok geçmiş olsun canım, Allah bir an önce 2.evladı nasip etsin sana. Daha fazla denemek beklemek istemiyosan doktorundan talep edebilirsin bence. Klomen ya da benzeri bi ilaç kullanıp yumurta takibi yapar ve yeterli olgunlukta çatlatma iğnesi yapar. Sonra ilişki günleri verir. Ben bu şekilde hamile kalma ihtimalinin daha çok arttığını düşünüyorum. Kendim de o yüzden istedim zaten, daha fazla bekleyemedim :)

veren Allah bunlar vesilede sonradan pisman olurum tekrar hasta olurum belki keske yapsaydim dememek icin . birkac ay bekleeyip bunun icin bisey yapmali dimi. bikac ay beklemem dogrumu acaba . kuretaj oldum daha yeni 18 gun olddu. beklemek lazimmi acaba

Bence bekleyebilecek sabrın varsa doktorundan memnunsan bekle ama ben 5-6 ay olmadı diye çatladım hemen gittim sadece hormon testi yapıldı sorun yok dedi balık yağı verdi bikaç ay daha dene dedi iki ay daha olmayınca hemen gittim klomen verdi. Benimde ikinci çocuk ve eşime test filan yapılmadı. Yumurta takibine gittim 17-18-19 mm yumurtalar var diye çatlatma yaptı daha büyük yada daha küçük olsaydı yapmazdı heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…