Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten çok bi sorun yoksa günde 1 tane kullanmak normal bi şekilde 1 tane 2 tane yumurta yapıyo herhalde kuzum. Benim doktorum biraz ihtimalleri arttırmak için 2 tane verdi. Hatta 5 tane yumurtayı görünce de hiç bu kadar beklemiyodum, çok iyi etki etmiş dedi. Rahim filmi hakkında bi bilgim yok canım ama bazı okuduklarım radyasyondan ve ilaçtan dolayı 1 ay korunma veriliyo yazmış, bazıları da aksine o ay hamile kalma ihtimali çok daha yüksek oluyo yazmış bilmiyorum yani

Evet rahim filminden sonra hamile kalan bende duydum acikcasi bakilsin istiyorum tuplerde sikinti varsa bu igneler bosa oluyo dogumdan sonra bile tüpü tikanan oluyomus belli olmuyo yani en azindan kafamdda soru kalmasin istiyorum

Evet rahim filminden sonra hamile kalan bende duydum acikcasi bakilsin istiyorum tuplerde sikinti varsa bu igneler bosa oluyo dogumdan sonra bile tüpü tikanan oluyomus belli olmuyo yani en azindan kafamdda soru kalmasin istiyorum
Çok haklısın canım. Aslında ben de istiyorum rahim filmi ama bakalım bu ay olmazsa 2-3 ay daha deniyim diyorum bu şekilde, ondan sonra düşünüyorum

Çok haklısın canım. Aslında ben de istiyorum rahim filmi ama bakalım bu ay olmazsa 2-3 ay daha deniyim diyorum bu şekilde, ondan sonra düşünüyorum

Aynen cnm bencede olmazsa en iyisi rahim filmi bende ya bi kere daha tedavi isterim yada rahim filmi bakalim ne olcak insallah insallah gerek kalmaz :)

Bende gebelik testi siparis ettim internetten bir dahaki aya hazirlikli olim eger olmazsa :) senin ilk tedavinmi cnm
yok canım ben 2 kere klomen + ovitrelle
2 kere femera + ovitrelle
1 geçen ay femara ile aşılama
bu ay femera + ovitrelle ile 1 yumurtam geliştiği için 2.aşılama iptal oldu

yok canım ben 2 kere klomen + ovitrelle
2 kere femera + ovitrelle
1 geçen ay femara ile aşılama
bu ay femera + ovitrelle ile 1 yumurtam geliştiği için 2.aşılama iptal oldu

Yani 4 kere catlatma 1 kere asilama oldun bu 5. Catlatma masallah insallah tutmustur bu sefer cnm baya ugrasmissiniz peki digerlerinden farki varmiydi yumurtaligin boyutunun felan

Yani 4 kere catlatma 1 kere asilama oldun bu 5. Catlatma masallah insallah tutmustur bu sefer cnm baya ugrasmissiniz peki digerlerinden farki varmiydi yumurtaligin boyutunun felan
her ay herşey mükemmel oluyor canım aşılamada da 3 yumurtam büyümüştü. 4 5 doktora gittim hepsi sıkıntı yok deyip gönderdi.

Kizlar ben doktordan cıktim sükürler olsun kist olusmamiş rahim temiz dedi klomene başlıyorum yarin sabah haftayada bayram tatili bakalim nasil olucak hayirlisi Allah tan
Çok şükür kistin yokmuş canım. Hayırlısı olsun artık bundan sonra, inşallah bu ay gelir bebişin :)

X