Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydıın :) nasılsınız, durumlar nasıl? Benim akşamdan beri göğüslerimde ağrı başladı, çok rahatsız edici boyutta değil ama içten sızlıyolar çok, dokununca da acıyolar ve hassaslar. Ama bunun yanı sıra kasık ağrım, bel ağrım, akıntım yok. Dün de yoktu bunlar. Heyecanla bekliyorum. Bat a son 7 :)
Bende hepsi var akşam da midem bulandı ama kesin adet belirtisidir günaydın bu arada

Eklentiler

• 73B35196-929A-413D-8BE4-F48586E0F25A.jpeg
    73B35196-929A-413D-8BE4-F48586E0F25A.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar günaydıın :) nasılsınız, durumlar nasıl? Benim akşamdan beri göğüslerimde ağrı başladı, çok rahatsız edici boyutta değil ama içten sızlıyolar çok, dokununca da acıyolar ve hassaslar. Ama bunun yanı sıra kasık ağrım, bel ağrım, akıntım yok. Dün de yoktu bunlar. Heyecanla bekliyorum. Bat a son 7 :)
günaydın canım benm testim bugün de dünkü gibi silik çıktı 3 gündür aynı anlam veremeedim :KK43:

Gogus ucumda ağrı kasık ağrısı vs bendede var bende sabah test yaptım cok cok silik cikti 2.cizgi bakalim.ne olucak sonucu hepimizin merak ediyorum

Bende hepsi var akşam da midem bulandı ama kesin adet belirtisidir günaydın bu arada
Benim adet belirtilerim 2-3 kala başlıyo ancak canım. Onun öncesinde göğüslerimde hiç değişiklik olmuyo, ağrıyı bırak şişmiyolar bile. Adete 2-3 kala dokununca ağrıyolar. Ben de o yüzden hiç kestiremiyorum ne belirtisi diye. Bu arada senin ikinci çizgi belli belirsiz hala var ama iğnenin etkisi artık tamamen gidiyo gibi, 13-14.günden sonra bebişle ilgili kesin bilgiyi verir herhalde artık test

günaydın canım benm testim bugün de dünkü gibi silik çıktı 3 gündür aynı anlam veremeedim :KK43:
Kaçıncı günü canım iğnenin? Silikleşme hala kaybolmadığına göre hamilelik habercisi olabilir hala canım. Çünkü zaten hemen çok artmaz kırmızılık. Kan testi yaptırsan garanti bi sonuç çıkar aslında

Gogus ucumda ağrı kasık ağrısı vs bendede var bende sabah test yaptım cok cok silik cikti 2.cizgi bakalim.ne olucak sonucu hepimizin merak ediyorum
Kız valla sende hamilelik hissediyorum ben :) sen biraz aceleci davranıyosun sadece, ondan olumsuz sonuçlar aldın canım. Hadi hayırlısı artık öğrenelim müjdeli haberi :)

Kaçıncı günü canım iğnenin? Silikleşme hala kaybolmadığına göre hamilelik habercisi olabilir hala canım. Çünkü zaten hemen çok artmaz kırmızılık. Kan testi yaptırsan garanti bi sonuç çıkar aslında
bugün 17. günü canım. 3 gündür yapıyorum koyulaşır diye bekliyordum

X