Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuuzum ins cnm ya cok heyecanliyim. acaba cikkckmi.
Ben kesin gözüyle bakıyorum. İğnenin etkisi o kadar süremez yani. Sürse bile o kadar belirgin olmazdı ve sonra biterdi. Seninki gözle net görülüyodu canım. Siz ne zamandır bekliyosunuz bebişi kuzum?

Ben kesin gözüyle bakıyorum. İğnenin etkisi o kadar süremez yani. Sürse bile o kadar belirgin olmazdı ve sonra biterdi. Seninki gözle net görülüyodu canım. Siz ne zamandır bekliyosunuz bebişi kuzum?
canim ben ocak, subat kadin doguma gittim bisi yok hamile kalabikirsin dedi bekledim olmadi. martta docente gittim cok lakayit, hemsireler falan rahim filmi istedi gulerek, cektirmedim. nksanda turgutlya gttim tamamn yanmis tedavi dogum kontrol hali verdi 2 ay ictim yine olmadi. mayisin son haftasi tavnergen clinic i bumdum adet olinca gel haziran da dedi. gittim iste tajliller, amh, rahim filmi cekildim doktor kendi cekti o yuzden guvendim. temmuzdada catlatma ignesi kullandm. bakalim tutarsa artk

Bak gördüğün gibi hiçbir sorunun yokmuş, mutlaka olucak yani zamanı var. Zaten bence şu an hamilesin :)

valla gittim cnm triaj da komse yokmus. gebelik tesri icin lan vericm dedim. calismio cihaz. yapmioruz dediler
Hımmm genelde yapmıyolar uğraşmak istemiyorlar acil hasta gelince hamilemi diye bakılması gerekince de çalışmıyo mu dicekler acaba hey allahım :) meyse durumdan haberdar et cnm

Kizlar bugun kasık agrim cok oldu munasebettede zorlaniyorum ayriyeten gogus ucumdada agri var igne yavas yavas etkisini gosteriyor sanirim bugun 8.gunumdu ve ilk defa agrilarim felan olmaya basladi :) bakalım sonucumuz hayr olsun inşallah

Kizlar bugun kasık agrim cok oldu munasebettede zorlaniyorum ayriyeten gogus ucumdada agri var igne yavas yavas etkisini gosteriyor sanirim bugun 8.gunumdu ve ilk defa agrilarim felan olmaya basladi :) bakalım sonucumuz hayr olsun inşallah
Hepsi çok güzel belirtiler canım. Özellikle göğüs ucu ağrısı ciddi bi belirti. Bende sadece kasıklarımda batma var özellikle sol tarafımda. Bi de sıcak basıyo çok. Başka da bi şeyim yok. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız da yüzümüz güler canım

Bendede hic belirti yoktu cnm bugun hepsi bir anda geldiler sanafa oyle olabilir :) agzinfan bal damlıyor valla insallah canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…