Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah tez zamanda olur canım, hayırlısıyla...

Anladim.cnm Allah razi olsun insallah hepimizinki kaliteli yumurtaliktir da senin gibi mucizemize kavusuruz.
Amin canım, inşallah. Allah senden de razı olsun

o

oyle cnm ben biraz uzuldum. esim saglikli olsn ne zaman olacagi onemli degil,dedi
Üzülme canım, bu da bizim imtihanımız işte... Sonu güzel olacak inşallah.

Süpriz yapmak da eşine güzel olur aslında ama zaten iki günde bir yükseliyor mu, yok kese oluştu mu, yok kalp attı mı bir ton şey çıkacak o kan testi geldikten sonra. Onlar da çok stresli oluyor. Biz eşimle beraberkem öğrendik kan sonucunu, o an çok güzeldi. Arabadaydık tam Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçiyorduk. Telefonla tıp merkezini aradım ve hoparlöre aldım konuşmayı. 21,5 sonucunuz dedi, çok güzeldi... Elhamdulillah... O güzel anı paylaşmak da harika... Beraber gitmeyi de düşünebilirsin madem birliktesiniz şimdi :) inşallah siz de güzel haber alırsınız

Biliyorum canım orayı ve daha önce ordan tüp bebekte olumlu sonuç alan birini tanıyorum. Bu konuda iyi bi yer sanırım
gercekten iyi. ben ocaktan bu yana ugrasirim. haziranda tesaduf interneette buldum. ege unv docente gittim hic bisi ypmadi. ama bu doktor farkli tahlilleri, ilaclari farkli olmasa bile bu ay yine ona gidicm. rqhim filmini falan doktor kendi cekio. diger yerlerde oyle ypmiolr. seni rastgele gonderiolar bi,hastneye

at masallahcsize kuzum. allah mutlulugunuzu daim etsin bebisinle

İnşallah canım benim

Kuzum zaten doçentler profesörler hiç ilgilenmiyolar herkes bunu söylüyo. O yüzden en iyisi böyle iyi bi doktor bulup özeline gitmek. Zor bi süreç, destek olan olumlu bi doktor oldu mu her şey daha kolay oluyo

Benim de aklıma geldin daha çıkmadı mı canım. Sabret biraz daha, artık çıkar. Beta hcg sonucu bekliyo olsak kim bilir nasıl oluruz :)

Hic sorma valla :) forumlara cok baktim dusuk cikanda oluyormus o yüzden sabırsızlanıyorum normalde benim hep 0.1 cikiyordu 21.gun testletimde cunku ayni yıkımı yaşamak istemiyorum acikcasi

Hic sorma valla :) forumlara cok baktim dusuk cikanda oluyormus o yüzden sabırsızlanıyorum normalde benim hep 0.1 cikiyordu 21.gun testletimde cunku ayni yıkımı yaşamak istemiyorum acikcasi
Hiç moralini bozma canım, bu kez iğne de olduğun için bence çok güzel çatlamıştır yumurtaların. Ben şimdiye kadar hiç yaptırmadım progesteron testi. Ben de mi yaptırsam acaba ya kafama takıldı şimdi

Bana daha once doktorum 21.gunde yaptirdi 2 kere 0.1 ve 0.2 cikmisti cok düşüktü yani. Bilmemki normalde bakiyolar ona bana hic bir doktor bakmamisti hic hic bir sorun yok dediler bu doktoe bu testle anladi niye cocugum olmuyor diye catlamiyor yada ovulasyon olmuyor iste

Evet 21.gün 10 üzeri olması gerekiyomuş canım çatladığını gösteriyomuş. En azından sebebini bulmuşlar, iğne de kullandığın için bence iyi bi sonuç çıkıcak. Benim 21.gün pazara denk geliyo, doktorum da yaptır demedi. Neyse artık yaptıramıycam herhalde

Canım belli oldumu

Zaten catlatma ignesinden sonnra 1 hafta sonra yapiliyo canim normal zamanda 21.gunde bakiliyor. Evet aynen 5 doktor gezdim 3 ü hic bir sorun yok dedi ama bu doktor buldu sebebini hormonlarim bile sikintisiz çıkıyor du cunkcunku. İnsallah ccnm bakalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…