Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de geçen cumartesi vuruldum, cuma pazar pazartesi salı değerlendirdik, Çarşamba kontrolde yumurta salınımı bitmiş dedi dr, ama sabırsızım ya beklemek çok zor, inşallah tutunur bebeklerimiz
Bu süreci kafaya takmadan geçirmek lazım cnm yoksa günler geçmez adet tarihin ne zaman di cnm

Ben de geçen cumartesi vuruldum, cuma pazar pazartesi salı değerlendirdik, Çarşamba kontrolde yumurta salınımı bitmiş dedi dr, ama sabırsızım ya beklemek çok zor, inşallah tutunur bebeklerimiz

Üzerine düşeni yapmışsın
Gerisi Allah'a kaldı
Nasibinde varsa olcak zaten
Şimdi sabredip bekleyeceğiz

Biz seninle aynı gün vurulmustuk iğneyi. Inşallah cnm hepimiz anne oluruz. Ben cuma günü iğneyi yaptırdığımda bende akıntı da olmustu

Hadi inşallah yüzümüz Güler
Ben de akıntı olmadı
2 gün ağrı oldu sadece
25 ya da 26sı bat benim
Ama o zamana kadar bekleyemem sanırım
20sinsen sonra erken gebelik testinden yaparım
Netten aldım testleri yarın gelir

28 ağustos benimde cnm senin bişey kalmamış 5 günün var inşallah güzel sonuç alırsın cnm herhangi bir adet belirtisi var mi
Kalmadı kalmadı da ben her ay bir sürü belirti yasıyorum sonra sonu hüsran, bu ay umursamıyorum belirtileri bakalım nasip kısmet, senin var baya, inşallah ben önden bayrağı çekerim arkamdan gelirsiniz :) Allah isteyen herkese versin boy boy evlatlar

Hadi inşallah yüzümüz Güler
Ben de akıntı olmadı
2 gün ağrı oldu sadece
25 ya da 26sı bat benim
Ama o zamana kadar bekleyemem sanırım
20sinsen sonra erken gebelik testinden yaparım
Netten aldım testleri yarın gelir
Hadi hayırlısı olsun cnm inş. Ben beklemeyi düşünüyorum zaten adet belirtim olursa anlarım ki hasta olucam göğüs ağrısı fln

Kalmadı kalmadı da ben her ay bir sürü belirti yasıyorum sonra sonu hüsran, bu ay umursamıyorum belirtileri bakalım nasip kısmet, senin var baya, inşallah ben önden bayrağı çekerim arkamdan gelirsiniz :) Allah isteyen herkese versin boy boy evlatlar
Evet cnm benim daha 14 gunum var ama öyle takmıyorum kafama rabbim verir elbet bizede evlat. Inş dedigin gibi bayrağı çekte biz de gelelim ya.

Kızlar herkese aynı etkiyi yapacak diye bir şey yok, ferah tutun içinizi, agrı eşiginiz yüksektir belki oh ne güzel agrı sancı çekmedik deyin :)

Günaydın kızlar
Ben göğüs hassasiyeti işine çok taktım
Ben kızıma hamile kaldığımda en erken belirtim göğüs uçlarındaki acıma olmuştu
Dokunduğumda biber yakmış gibi acıyordu
Şimdi kasık ağrıları,batmaları var ama göğüslerimde bir acıma hassasiyet yok sadece ara ara iğne batar gibi oluyor
Adetime 9 ,10 gün kaldı

Sizlerden ne haber??

Günaydın kızlar
Ben göğüs hassasiyeti işine çok taktım
Ben kızıma hamile kaldığımda en erken belirtim göğüs uçlarındaki acıma olmuştu
Dokunduğumda biber yakmış gibi acıyordu
Şimdi kasık ağrıları,batmaları var ama göğüslerimde bir acıma hassasiyet yok sadece ara ara iğne batar gibi oluyor
Adetime 9 ,10 gün kaldı

Sizlerden ne haber??
Günaydın cnm ben de hala aynı herhangi bir belirti yok arada karnıma ağrı giriyor o kadar beklemedeyim yani.

Seninle de aynı gün vurulmusuz iğneyi ben sabah yaptırdım koldan inşallah tutar cnm emeklerimiz boşa gitmez

Ben klomen kullanmadım, sadece iğne verdi doktor. Karından vurundum. Cuma akşam 7 de vurun o gece ilişki, pazar sabah 7 de ilişki dedi. Öyle yaptım bakalım. Pazartesi eşim şehir dışına çıkacağından pazar gece de ilişki oldu, spermler canlı kalsın die düşündüm. Bi de 5 gündür eşime keçiboynuzu özü içiriyorum ve ceviz. Bi de nohut faydalı diyorlar sende başla canım. baya araştırdım ben. Beraber bekleyelim bakalım, inşallah yüzümüz güler. benim 5 ayım denemede. senin?

X