Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
32 kuzum, ne güzel çalışıyorsun kafan dağılıyor, ben öğretmenim malum tatil.. iş güç olsa oyalanırım böyle daha zor. Senin yaş kaçtı
Benim yaş 30 cnm çalışsam ne olucak mutlu değilim çalıştığım yerde işi bırakıcam bırakmıyorlar beni sıkıldım burda buranın stresinden çocuk aklıma gelmiyor ki stres etkiliyor cocugu

Arkadasım yok canım ya merkeze uzak bi ilçede oturuyıruz burası sakin havası temiz diye, arkadaşlar hep merkezde, eşim yalnız göndermiyor. Ailem falan da hep uzakta. Kv görümce falan var da onlara da ben gitmiyorum. Evde boş boş yalnız öyle otur otur vakit de geçmiyor

Benim yaş 30 cnm çalışsam ne olucak mutlu değilim çalıştığım yerde işi bırakıcam bırakmıyorlar beni sıkıldım burda buranın stresinden çocuk aklıma gelmiyor ki stres etkiliyor cocugu

Ya kusura bakma ablacım dedim ama burda genelde 20 ki yaslarda ya takılanlar:)) aramızda pek fark yokmuş.. haklısın iş stresi de fena, çok nazlı bizim bebeklerimiz her şeyden etkileniyorlar, bi doğsun sevgi manyagı yapıcam onu, görecek gününü :)

Ya kusura bakma ablacım dedim ama burda genelde 20 ki yaslarda ya takılanlar:)) aramızda pek fark yokmuş.. haklısın iş stresi de fena, çok nazlı bizim bebeklerimiz her şeyden etkileniyorlar, bi doğsun sevgi manyagı yapıcam onu, görecek gününü :)
Önemli değil cnm sıkıntı yok. Inşallah bir an önce kavuşuruz bebislerimize

Arkadasım yok canım ya merkeze uzak bi ilçede oturuyıruz burası sakin havası temiz diye, arkadaşlar hep merkezde, eşim yalnız göndermiyor. Ailem falan da hep uzakta. Kv görümce falan var da onlara da ben gitmiyorum. Evde boş boş yalnız öyle otur otur vakit de geçmiyor
Gerçekten zor cnm ben evlendikten sonra 4 ay sadece evde oturdum patladım sıkıntıdan hemen ise girdim evde oturmaktan artık evlilik programlarına sarmıştım o derece manyaklastim

iğneyi yaptırdığın gün çatlamıştır cnm yumurtan
İnsallah bakalimm bilmiyorumm
Eki Görüntüle 2034452 Eki Görüntüle 2034452 Kızlar çatlatma iğnesi vurulalı 7 gün oldu
Biliyorum erken ama test yaptım
Bat 26 ya 26 ağust. tam hatırlayamadım
Sonuç bu iğnenin etkisi mi sizce
biraz erken yapmissin cnm testi ama yarin birgun tekrar yap biraz daha belirginlesirse vardir siliklesirse ignenin etkisidir

Eklentiler

• IMG_1935.JPG
    IMG_1935.JPG
    51,3 KB · Görüntüleme: 477
:KK70: yaptim bile ama benimki cok silik cikti arkadasinki daha netti
Slm kızlar dün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırdım acaip bir şekilde kasık ağrısı ve bel ağrısı oldu bu iğneyi yaptırıp hamile kalanlar var mı? cevaplarınızı bekliyorum.

Mrb canm benimde 4 gün oldu vurulali ama çok fazla kasık ağrım olmadı sadece belim çok agridi. 3 gün ilişkide bulundm. Bu ayı dört gözle bekliyorum ilk ignemdi acaba hamile kalacakmym çok merak ediyorum
Umarım tüm istiyen herkesin saglikli sıhhatli hayırlı bebisleri olsun. Rabbim dualarımızı kabul etsin

X