Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben klomen kullanmadım, sadece iğne verdi doktor. Karından vurundum. Cuma akşam 7 de vurun o gece ilişki, pazar sabah 7 de ilişki dedi. Öyle yaptım bakalım. Pazartesi eşim şehir dışına çıkacağından pazar gece de ilişki oldu, spermler canlı kalsın die düşündüm. Bi de 5 gündür eşime keçiboynuzu özü içiriyorum ve ceviz. Bi de nohut faydalı diyorlar sende başla canım. baya araştırdım ben. Beraber bekleyelim bakalım, inşallah yüzümüz güler. benim 5 ayım denemede. senin?
Benimde cuma sabah iğne yapıldı doktorum saat vermedi cuma ve cumartesi ilişki dedi ben iğneyi yaptırmadan önce çarşambada birlikte oldum. Bende 15 aydır evliyim cnm ama benim tüpler sikintili sag kapalı solda darlık var normal yolla zor oluyor yani dr öyle söyledi bu iğne tutmazsa bekleme tüp bebeğe başla dedi

Benimde cuma sabah iğne yapıldı doktorum saat vermedi cuma ve cumartesi ilişki dedi ben iğneyi yaptırmadan önce çarşambada birlikte oldum. Bende 15 aydır evliyim cnm ama benim tüpler sikintili sag kapalı solda darlık var normal yolla zor oluyor yani dr öyle söyledi bu iğne tutmazsa bekleme tüp bebeğe başla dedi
tip bebekten önce aşılama yöntemi var, bence ilk onu dene olmazsa tüp bebek denersin. Tüp bebek çok ilaç alınan bi yöntem çünkü. Bende de polip varmış belki gebeliğine engel oluyor olabilir dedi doktor; gerçi polip olup hamile olanlarda var. Eğer hamiel değilsem onu aldırıcam önümüzdeki ay. Bide eşimin sperm morfolojisi % 4 çıktı; onu da üroloğa yolluycam. Valla dert bitmiyor. Ne zaman test yapsak sence? Gerçi iğneden hemen yapmayın yanıltıcı sonuç olur diyorlar.

tip bebekten önce aşılama yöntemi var, bence ilk onu dene olmazsa tüp bebek denersin. Tüp bebek çok ilaç alınan bi yöntem çünkü. Bende de polip varmış belki gebeliğine engel oluyor olabilir dedi doktor; gerçi polip olup hamile olanlarda var. Eğer hamiel değilsem onu aldırıcam önümüzdeki ay. Bide eşimin sperm morfolojisi % 4 çıktı; onu da üroloğa yolluycam. Valla dert bitmiyor. Ne zaman test yapsak sence? Gerçi iğneden hemen yapmayın yanıltıcı sonuç olur diyorlar.
Ben asilamayi doktoruma soyledim gerek yok dedi bana normal yolla kalirsin hamile ama biraz zor olur 6 ay zaman verdi 6 ay eylulde doluyor olmazsa gel tup bebege baslayalim dedi. Eşimin sperm sayısı iyi cıktı. Cnm ben adet tarihimi bekliycem test yapmayı düşünmüyorum üzülmek istemiyorum negatifi görünce en azından adet olursam çok dokunmaz bana

Bu gun 6 saat yolculuk yaptim biraz kasiklarim agridi belimde de agri var igneden buyana. Bilmiyorum artik nasil olcak ne olcak. Merakla bekliyorum

IMG_2987.JPG
IMG_2987.JPG Kızlar çatlatma iğnesi vurulalı 7 gün oldu
Biliyorum erken ama test yaptım
Bat 26 ya 26 ağust. tam hatırlayamadım
Sonuç bu iğnenin etkisi mi sizce

Olabilir cnm iğnenin etkisi baya sürüyormuş biraz daha bekle derim ben inşallah bu sonuç hamilelige işarettir cnm.

Umutlanmıyorum zaten canım
Sadece testi yapmak istedim
2 gün sonra yine yapıcam
Çizgi koyulaşırsa iyiye işaret
Aksi halde iğnenin etkisi diyeceğim
Hayırlısı olsun inş

2 gün sonra yine yapıcam
Hayırlısı olsun inş
pazartesi gününe kadar bekle cnm daha net anlaşılır o zaman pazartesi sabahı ilk idrarınla yaparsın

2 gün sonra yine yapıcam
Hayırlısı olsun inş
Ben varya hic cesaretli değilim bu konuda cesaret edemiyorum test yapmaya o negatifi gormek istemiyorum

X