Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O jel eğer hamilelik olursa bebeğin tutunabilmesi için,ilişkiyle alakası yok, her gece yatmadan 1 tane koyacaksin, o jel beni mantar yapmıştı, inş sizi yapmaz

O jel eğer hamilelik olursa bebeğin tutunabilmesi için,ilişkiyle alakası yok, her gece yatmadan 1 tane koyacaksin, o jel beni mantar yapmıştı, inş sizi yapmaz
Anladım, doktor ilişkiden sonra vajinal içine enjekte edeceksin dedi de.. O zaman muhtemelen içimi temizledikten sonra olacak.. Zaten uzun bir müddet yatmayı hatta amuda kalkmayı düşünüyorum mümkünse

Kızlar klomen ve catlatma ignesi sonrası hamile kaldım ama düşük yaptım:/ aranızda benim durumumda olan var mı?

Ben klomenden sonra hamile kaldm ve 2 aylikken dusuk yaptm ama sebebi ilac mi bilmiyoruz tabi
İlk düştüğün mu canım?
Bide benim iki ay tedavi surecim oldu tedaviyi bıraktığım ay hamile kaldım, ne klomen nede iğne kullandım o ay .
Ben 1 aylık falan düşük yaptım benim ki tam belli değildi yeni sayılırdı.

Benm de bi ay klomen kullandim o ay olmadi ikinci ay hic bisey kullanmadan hamile kaldm ama doktor klomenin etkisinin daha sonrada devam ettigini soyledi. basindan beri riskliydi kanli aknti vardi kalp atisini falan duyduk ama 2. Ay dusuk oldu

Benm de bi ay klomen kullandim o ay olmadi ikinci ay hic bisey kullanmadan hamile kaldm ama doktor klomenin etkisinin daha sonrada devam ettigini soyledi. basindan beri riskliydi kanli aknti vardi kalp atisini falan duyduk ama 2. Ay dusuk oldu
Cok geçmiş olsun canım
Aynı şeyleri yasamisiz aslında. .

Kızlar merhaba. Çatlatma iğnesi olup sabırsızca gün bekleyenler belirtiler ve idrar testlerini gün gün yapanlar beraber bekleyelim. Ben 7 ocakta iğne oldum bugün 6. günüm. Ara ara sol kasığımda çok hafif ince ince batma oluyor. Dünde beyaz akıntım oldu bir sefer. İlk denemem pcoluyum. Klomen+letu+ovitrelle kullandım inşallah olur. Benim gibi olan var mı 6. gününde ??

Benim 2.gebelik bu şekilde oldu 2 ay femara aldım bıraktım sonraki ay kendim gebe kaldım boş gebelik oldu üzerinden 1 sene geçti olmayınca klomen başladı doktor ilk aydayım tutmadı bırakınca yine aynısını yaşamaktan korkuyorum bırakınca gebe kalıp normal şekilde sürdürende bizim gibi kaybeden de var yumurta kalitesini mi bozuyor diye düşünmeye başladım

Merhaba canım hasta oldum mu

Hayırlı geceler kızlar .Ben de klomen ve ovitrella kullandım . 16. Gün testte silik çizgi gördüm ama ertesi gün yanı iki gün kanamam oldu ve lekelenmelerim oldu . Sonrasında testlerim silik devam etti ama kanda çıkmadı . Anlam veremedim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…