Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende o igneden kullndm. olumsuz oldu sonuc cnm. bas donmesi mide nulantisi yalti. progestan aliomusun
yok hicbirsey almiyorum canim

carsamba dr bakti 1,6 cm yumurta olusmus cuma öglen igneyi ilk defa kullandim

ne oldugunu cok merak ediyorum dr a gidemedim daha. yarin randevu alip en kisa zamanda gitmek istiyorum :KK43:

insallah olumlu olur ya 1 kasimda test yapmayi düsünüyorum bekleyebilirsem o zamana kadar.

sizinlede paylasacagim insallah güzel haberi

yok hicbirsey almiyorum canim

carsamba dr bakti 1,6 cm yumurta olusmus cuma öglen igneyi ilk defa kullandim

ne oldugunu cok merak ediyorum dr a gidemedim daha. yarin randevu alip en kisa zamanda gitmek istiyorum :KK43:

insallah olumlu olur ya 1 kasimda test yapmayi düsünüyorum bekleyebilirsem o zamana kadar.

sizinlede paylasacagim insallah güzel haberi
tatlim bnde yumurtalar. 13 ve 15 ti tutmadi. anlamadim bende miydi problm

anladm cnm. ins kalir bebek hemen. benim.her tarafim et kirmisti. cok,sinir oldm. sanki hamile.gibiydi
insallah canim sonucu yazcam buraya en gec 2-3 hafta sonra belli olur zaten insallah olumlu olur hepimizin.

bende bir belirti yok hersey cok normal sanki hic igne olmamis gibi bi fark yok. bekliyorum iste. böyle hic belirtisi olmayip hamile kalan varmi bilmiyorum burda. varsa yazin umut olsun bize..

dua ederken önce kendime sonrada burdaki herkeze dua ediyorum vakti geldiginde olacak insallah hepimizin bebekleri insallah

insallah canim sonucu yazcam buraya en gec 2-3 hafta sonra belli olur zaten insallah olumlu olur hepimizin.

bende bir belirti yok hersey cok normal sanki hic igne olmamis gibi bi fark yok. bekliyorum iste. böyle hic belirtisi olmayip hamile kalan varmi bilmiyorum burda. varsa yazin umut olsun bize..

dua ederken önce kendime sonrada burdaki herkeze dua ediyorum vakti geldiginde olacak insallah hepimizin bebekleri insallah
ins cnm ins baaklim nasil olck.

kızlar benim bugün 10.günüm progestan ilacıda içiyorum perşembe günü bitecek cuma kesin test yapmayı düşünüyorum. sizce çıkar mı 14.gün olacak? :KK17:

Arkadaslar merhaba sanirim soruma burada yanit bulabilirim
bilen varsa ya da basina gelen deneyimini paylasirsa cok sevinirim. 16 kasimda transfer oldum 19 kasimda kontrole gittim ovitrelle catlatma ignesi yarim ampul vurulmami istediler. Simdi bugun transferin 8.gunu. ignenin ise 5.gunu. simdi bu ovitrelle de hcg varmis 10 gunde gidiyomus vucuttan ama ben yarim unite vuruldum bende de etkisi ayni mi olur bilen var mi?
30unda kanda kontrolum var sonuc ogrenicem

Arkadaslar merhaba sanirim soruma burada yanit bulabilirim
bilen varsa ya da basina gelen deneyimini paylasirsa cok sevinirim. 16 kasimda transfer oldum 19 kasimda kontrole gittim ovitrelle catlatma ignesi yarim ampul vurulmami istediler. Simdi bugun transferin 8.gunu. ignenin ise 5.gunu. simdi bu ovitrelle de hcg varmis 10 gunde gidiyomus vucuttan ama ben yarim unite vuruldum bende de etkisi ayni mi olur bilen var mi?
30unda kanda kontrolum var sonuc ogrenicem
Canm senn sanirim tup bebek olcak yanlis anladiysam k .bakma ama bende catlama ignesi olmustum tup bebek icin degil ama ignenn etkisinn vucuttan 15 gun sonra atildigini solemisti doktorum bende ignemi oldum 15 gun sonra kontrol vermisti

Canm senn sanirim tup bebek olcak yanlis anladiysam k .bakma ama bende catlama ignesi olmustum tup bebek icin degil ama ignenn etkisinn vucuttan 15 gun sonra atildigini solemisti doktorum bende ignemi oldum 15 gun sonra kontrol vermisti
Evet canim tup bebek transfer oldum ben sonra yarim.doz vuruldum. Benim transferden sonraki 14. Gune verdi kontrolü. Hani yarim doz vuruldum ya o da mi 10 gun sonra gidiyo yani idrar testi yapimmi yapmayayimmi kararsiz kaldim nasina boyle bi durum gelen varmi diye sorayım dedim

Merhabalar sizde sebepsiz infertilite mi vardı
Ve nasıl gebe kaldınız merak ettim
Sebepsiz sayılır eşimde ve bende ciddi sorun çıkmadı amh rezervim düşük çıktı yumurta kapasitesi demek oluyo o düşük çıkınca tüp bebek yaptık şu an gebelik var ama bebeği göremedik henüz doktorum normal dedi ama korkuyorum boş gebelik olur diye nasip tabi

Sebepsiz sayılır eşimde ve bende ciddi sorun çıkmadı amh rezervim düşük çıktı yumurta kapasitesi demek oluyo o düşük çıkınca tüp bebek yaptık şu an gebelik var ama bebeği göremedik henüz doktorum normal dedi ama korkuyorum boş gebelik olur diye nasip tabi
Rabbim emeklerini boşa çıkarmaz inşallah hayırlısı olsun :KK43:

Yeni
Kızlar bir şey soracağım, bu iğnenin yanında bir de jel veriliyor ya ilişki sonrasında vajinaya enjekte etmek için. Onu ilişkiden hemen sonra mı yapıcam yoksa içimdeki meniyi boşalttıktan sonra mı? :110:

X