Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın cnm inş güzel sonuclar alirsin. Kendini dinlememeye çalış

Cok saol cnm. En iyisi öyle yapmak fazla kendini dinlememek. Bugün misafirlerim gelcek. Is yapmiyim yatiyim diyordum ins bisey olmaz
Sen baktin mi o macuna?
Bide sogan kürü denedin mi?

A. s. Cnm
Insallah allahim cocuk isteyen herkese saglikli cocuklar versin.
Sende yeni baslamissin igneye insallah cok beklemeden bebek haberini aliriz.

Insaallah nasip canim. Evet bu ay 2.ignem gecen ay kist yapti bende olmadi cok sukur bu ay adetle birlikte kistim gitmisti. Simdi gene cok kasik agrim var adet olucakmisim gibi korkuyorum kist olmasinda. Doktorda gittim bakmadi onada cok sinir oldum bekliyorum bakalim. Senin sorunun ne?

Dr um simdilik problemin adet düzendizligi oldugunu söyledi. Gonal f ardindan ovitrelle kullaniyorum iki aydir. En az üc ay kullanmaliymisim.
Insallah allahim baska problem cikmaz.
Seninki nedir?

Benim duzenli yumurtlama ol
Dr um simdilik problemin adet düzendizligi oldugunu söyledi. Gonal f ardindan ovitrelle kullaniyorum iki aydir. En az üc ay kullanmaliymisim.
Insallah allahim baska problem cikmaz.
Seninki nedir?
Benim duzenli yumurtlama olmuyor dedi canim 5 aydir korunmuyoruz zaten 3 aydir klomen kullaniyorum ovitrellede 2. Ignem bu ay bi tane yumurtam vardi boyutu iyiydi bakalim artik Rabbim isterse 1de yeter demi :)

Benim duzenli yumurtlama ol

Benim duzenli yumurtlama olmuyor dedi canim 5 aydir korunmuyoruz zaten 3 aydir klomen kullaniyorum ovitrellede 2. Ignem bu ay bi tane yumurtam vardi boyutu iyiydi bakalim artik Rabbim isterse 1de yeter demi :)

Aynen öyle canim
Nezaman belli olucak? Benim bi ignem daha var sali günü icin. Hep iki tane veriyor dr um neden bilmiyorum. 11. ayin 15 ine kadar beklemem lazim

Aynen öyle canim
Nezaman belli olucak? Benim bi ignem daha var sali günü icin. Hep iki tane veriyor dr um neden bilmiyorum. 11. ayin 15 ine kadar beklemem lazim

Neden 2 igne bana bi tane veriyor benimde bu ay olmazsa diger ay ovitrelle son artik hergun igne yada asilama dedi. Bide rqhim filmi istiyecek sanirim. Allah o kadarina birakmasin ya. Ben onumuzdeki ptesi degil diger ptesi belli olur 15 gun olmus oluyor igneden sonra.

Bilmiyorumki acama ozamana kadar ikinci bi yumurta gelişir diyemi. Zaten bana ikiz olsa bi sorunu olurmu senin için diye sordu

Bilmiyorumki acama ozamana kadar ikinci bi yumurta gelişir diyemi. Zaten bana ikiz olsa bi sorunu olurmu senin için diye sordu

O konuda bi bilgim yok bence gittiginde bir sorup ogren. Yumurtana baktimi peki kac taneymis ikiz olmasi icin yumurtanin fazla olmasi gerek sanirim ama o bile dusuk ihtimal diye biliyorum ben. Klomen kullananlarda nadir oluyor diyorlar.

O konuda bi bilgim yok bence gittiginde bir sorup ogren. Yumurtana baktimi peki kac taneymis ikiz olmasi icin yumurtanin fazla olmasi gerek sanirim ama o bile dusuk ihtimal diye biliyorum ben. Klomen kullananlarda nadir oluyor diyorlar.

Düşük olup olmayacağını allah bilir tek olur düşer çoğul olur sağlıklı büyür bilemeyiz ki. Vücutuada bağlı. Allahım sagsalim versin isterse üc tane versin inşallah
Cok istiyorum bebeklere karışmayı
Ben her ikinci gün muane oluyorum gonal f ile yeterince büyüdükleründe catlatma iğnesi veriyor dr. Ovitrelle.
İlk ay 16 mm di diğerleri 14 ve altı. Bu ay 19 mm 16 ve altı yine bakalım bekliyorum..

Dusuk olur demedim kiz ihtimal dusuk yani ihtimal az anlaminda dedim genetik ailede varsada oluyor ikiz bi turlu anlatamadim bende cok istiyorum canim ya burda okuduklarima bakinca benim doktorumdada bi anormallikmi var acaba diyorum klomen bitir gel yumurtaya bakip gonderiyor catlatma ignesi yapildiktan sonra catlayip catlamadigina bakmadi hic. Ona sinir oldum bende.

Hahaha tamam simdi anladim afedersin
Catlayip catlamamasina benimkide bakmio adet olmadan arama bekle diyor
Senin tam olarak ne sorunun var

Hahaha tamam simdi anladim afedersin
Catlayip catlamamasina benimkide bakmio adet olmadan arama bekle diyor
Senin tam olarak ne sorunun var

Duzenli yumurtlama olmuyor canim ilk ay klomeni gunde 1 kere ictim 5 gun yumurta kucuktu ondan sonra gunde 2ye cikardik gecen ay kiat olustu ama bu ay adetten sonra gitmis cok sukur iste gecen pazar igne yapildi bakalim 1 tane iyi yumurta vardi nasip ama benim felaket kasik agrim var oluyorum resmen bicak saplaniyo degil bicaklar saplaniyor

Incir ve havuc kürü öneririm sanada ben yaptim yumurtalarim büyümüs vede saglikli yumurta olusmaskndada yardimci oluyor
Nezaman belli olacak demistin

Incir ve havuc kürü öneririm sanada ben yaptim yumurtalarim büyümüs vede saglikli yumurta olusmaskndada yardimci oluyor
Nezaman belli olacak demistin

Bugun daha 6.gun igneden sonra. 15.gun adetimle ayni zamana denk geliyor olmazsam kan testi yaptiririm ama cokta olucagini sanmiyorum bu ay baksana felaket agrim var bu agriyla olmaz heralde. Ben daha klomene baslamadan sogan kuru uyguladim pek faydasi olmadi bana bu ay olmazsa incir kurunu dusunuyorum onu bi kac yerde daha okudum iyi geliyormus.

Peki senin ne zaman belli olucak ya neden bu doktorlar bakmiyor ki sonucta ben ozele gidiyorum cunku ilgilensinler istiyorum adam benimde yumurtaya bakmadi catlamismi diye. Burada hep okudum cogu kisinin doktoru hep bakiyor hatta test yapma zamaninida soyluyorlar. Sen ozelemi gidiyorsun hangi sehirdesin

Olumlu düsün olumlu olsun. Bence olucak
Bende kadinlar özel macun var olmassa onu alicam
Insallah güzel haberler aliriz

Olumlu düsün olumlu olsun. Bence olucak
Bende kadinlar özel macun var olmassa onu alicam
Insallah güzel haberler aliriz

Insallah canim olumlu dusunmek pekte elimde degil agrim o kadar siddetliki korkum tekrar kist olmasi. Aman o olmasinda Allahtan hayirlisi bi zamani vardir elbet.

Sorma benim haftaya bi ignem daha var :)
Yani 20-25 günüm daha var.
En iyisi adeti beklemek ben test yaptim pozitif cikti milleti ayaga kaldirdim negatifmis
Ben yurt disindayim

Insallah canim olumlu dusunmek pekte elimde degil agrim o kadar siddetliki korkum tekrar kist olmasi. Aman o olmasinda Allahtan hayirlisi bi zamani vardir elbet.

Hic düsünmemeye calis karamsar olma baska seyler yap. Ilk ay ben cok hüsrana ugradim olacak sandim erken test yaptim pozitif cikti negatif mis mahvoldum. Seni senden baska kimse düsünmez kendine kaliteli davran.

Sorma benim haftaya bi ignem daha var :)
Yani 20-25 günüm daha var.
En iyisi adeti beklemek ben test yaptim pozitif cikti milleti ayaga kaldirdim negatifmis
Ben yurt disindayim

O daha kotu olmus ya bende onun icin acele etmek istemiyorum gecen ay adetim baya gecikti 5 gun falan ama adet agrilarim vardi ve kist vardi hic umutlanmadim zatende olmadi. Bu ayda bu agrilar yuzunden umutlanamiyorum ama bakalim bu ay olmazsa 1 igne daha hakkim var sonra olmadi rahim filmi gunluk igne şu bu diye gidiyor iste sirayla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…