Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Klomen kullanımı kist yapabiliyor diye duymuştum. Bana gittiğim doktor sen de polip var, hamile kalma şansını azaltır demişti, iğne deneyelim demişti. ama polip sonrasında hiç önemli değil diyen doktorda oldu ki hamile kaldım yani. Her şeye çok takılma. Olacağı varsa oluyor sanırım. Reglinin düzenli olması çok iyi birşey mesela. Dua ederim tabiki, rabbim isteyen herkse versin.

Amin canim amin. Tabiki Rabbim yazarsa olur. Klomenden sonra catlatma ignesiyle birisi catlamamis yymurtanin kiste donusmus gecti cok sukur bu ayda onumzdeki hafta belli olucak insallah Allah nasip ederde cektigimiz sıkıntıya deger.

Kızlar bende bu ayın 18inde üçüncü çatlatma iğne mi vuruldum beklemedeyim Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah kafaya fazla takmamak lazım

siz bu çatlatma iğnesini her ay yaptırıyor musunuz?? Rabbim herkese çocuk nasip etsin içinde de bana inş. Artık niye çocuk olmuyor diye ağlamak istemiyorum.
Yok canim her ay degil tabiki belli bi suresi var mesela benim 3 tane hakkim var yani doktor 3 tane kullanicaz dedi. Bu ay benim 2. Ignem klomen kullandim 5 gun ardindan igne yapildi. Sana ne zaman yapildi ve kacinci ignen? Sorun ne sende ?

Yok canim her ay degil tabiki belli bi suresi var mesela benim 3 tane hakkim var yani doktor 3 tane kullanicaz dedi. Bu ay benim 2. Ignem klomen kullandim 5 gun ardindan igne yapildi. Sana ne zaman yapildi ve kacinci ignen? Sorun ne sende ?
cnm ben ağustos ayında çatlatma iğnesi yaptırdım umutlu değildim çünkü tüplerim kapalı benim eylül ayında tüp bebek tedavisine başladım oda negatifle sonuçlandı maalesef yani bebekten yana çok umutlu değilim artık.

Bi keremi yapildi igne anlamadim rahim filmi cekilmistir muhtemelen sana neden hemen tup bebek bunu rahim filminde tikali tupleri aciyolar diye biliyorum ayrica sonra asilama durumu var neden hemen tup bebek ki ya?

Bi keremi yapildi igne anlamadim rahim filmi cekilmistir muhtemelen sana neden hemen tup bebek bunu rahim filminde tikali tupleri aciyolar diye biliyorum ayrica sonra asilama durumu var neden hemen tup bebek ki ya?
cnm ben tüp bebeğe başlıyacağım diye 1 kere çatlatma iğnesini denedim oda tutmadı zaten 2.14 le sonuçlandı, mayıs ayında rahim filmi çekildi bana tüpler kapalı çıktı doktorum 6 ay dene olmazsa tüp bebek dedi o sürede normal yolla olmadı çocuk bizde tüp bebek yaptırdık oda tutmadı kasım sonu kısmet olursa tekrar tüp bebek tedaviisine başlicam. ayrıca kapalı tüplerde aşılama yöntemi yapılmıyor çünkü tüpler kapalı sperm yumurtaya ulaşmaz

Canim benim anlamadigim neden hemen tup bebek farkli doktorlara gittinmi mesela benim 2.catlatma ignem buda olmazsa 1 igne daha dedi toplamda 3 deneriz dedi olmadi rahim filmi ondan sonra gunluk igne oda olmadi asilama olarak devam ederiz dedi iyice bi arastirsan asilama falan olmadan tupbebek denmesi bana sacma geldi ya

Genel olarak sorunun tuplerin kapali olmasimi yumurta olusumu falan oluyormu
Mesela bende yumurta zor olusuyor klomenle oda. Yani sorun tuplerse acmislardir zaten niye asilama falan dmedide hemen tup bebek yani şunun icin diyorm masrafli bisey maddi yonden para almak icin yapmasin doktor bunu

3 tane doktora gittim bütün filmleri götürdüm 6 ay önce rahim filmi çekildi ve tüplerimin kapalı olduğu ortaya çıktı yani normal yolla hamile kalma oranım yok tüpler kapalı olduğu içinde aşılama yapılmıyor direkt tüp bebek tedavisine gidiliyor.

laparaskopi ameliyatı olmadı çok önermediler onu yumurtalarımda sıkıntı yok cnm yani o verilen sıvı ile tüpler ne kadar açılır onuda bilmem

laparaskopi ameliyatı olmadı çok önermediler onu yumurtalarımda sıkıntı yok cnm yani o verilen sıvı ile tüpler ne kadar açılır onuda bilmem
Simdi anladim canim. Allah yardimcin olsun insallah tup bebek tutar ya birbirimize cok dua edelim ne olur. Benimde haftaya belli olucak hem igneden sonraki 15.gun ptesi hemde adetime cok yakin mutlaka belli olur o zamana. Bende cok korkuyorm olmazsada rahim filmine gidersem diye insallah ona kalmam.

içini rahat tut cnm Rabbim yazdıysa olur zaten, diyelim ki olmadı rahim filmini çektirmekten korkma en azından tüplerde sıkıntın fln varmı onu öğrenirsin ona göre tedavi uygularlar.

içini rahat tut cnm Rabbim yazdıysa olur zaten, diyelim ki olmadı rahim filmini çektirmekten korkma en azından tüplerde sıkıntın fln varmı onu öğrenirsin ona göre tedavi uygularlar.
Evet canim haklisin zaten doktorum korkarsan 5 dkka uyuturuz dedide bakalim insallah ona gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…