Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hic düsünmemeye calis karamsar olma baska seyler yap. Ilk ay ben cok hüsrana ugradim olacak sandim erken test yaptim pozitif cikti negatif mis mahvoldum. Seni senden baska kimse düsünmez kendine kaliteli davran.

Burdan o kadar cok okudum ki erken test yapip husranla sonuclanani o yuzden hic teste falan yeltenmiyorum yani

Ben ünlüknigne oluyorum karnimdan. Arkadasiminda olmuyordu benim doktora yönlendirdim oda igne oluyor. Dedim cocugun olursa adimi koyacaksin

Yani en dogrusu. Bu kadar agriyla hamile kalan oldumu dogrusu merak ediyorum ama bizden baska konusanda yok maalesef

Agrilar ignelerden haplardan oluyor. Agrisi olup hamile kalmayanda var agrisi olup catlamaya yumurtalamaya yorup hamile kalanlarda var.
Hamile kalip kalmadigini mutlaka yaz :)

Agrilar ignelerden haplardan oluyor. Agrisi olup hamile kalmayanda var agrisi olup catlamaya yumurtalamaya yorup hamile kalanlarda var.
Hamile kalip kalmadigini mutlaka yaz :)

Yazarim tabiki canim. Sende sorarsan yaz bakalim neden 2 igne vermis merak ettim onu.

Bu doktorlara soru sormaya korkuyorum oflayip pofluyorlar hahaha
Esimide götürüyorum korkumdan
Sorar söylerim cnm

Benim doktorda beni sinir etti bu ay sorma. Igneden iki gun sonra agridan duramadim aradim soyledim sekreteri denen şapşik duzgun anlatamamis gelsin demis bana doktor. Gittim bundada niye geldin ki yapacak bisey yok dedi gonderdi beni yahu bi bak kistmi olustu catlamismi merak ettim bi ay aklima takilmasin dedim ama diger ay paralicam o doktoru.

Sıkı giyin agrılar azalıyor sıcak giyinince

Sıkı giyiniyorum sicak su torbasi falan parol aliyorum agri kesici ama pek fayda etmiyor hayirlisi ya. Dusundugun icin cok sagol :) sen ne kadardir istiyosun bebek?

Nedemek cnm
Ben bı bucuk senedir hic korunmadım ıkı aydır bu iğneleri alıorum
Hap almasan mı keşke sıcak torbada koyma hep zaralı böyle seyler sadece kalım gıyın ayaklarını sıcak tut
Cocuk dogurma uzamnı olacagız bu gidisle

Agri kesiciyi doktorum alabilirsin dedi diye aliyorum cok asiri agri olunca. Sicak su torbasinida kist olursa iyi gelmez derler biliyorumda eşim benden beter pirpirikli ya Allah Allah bi bucuk yil baya olmus 2 aydan once tedavi gormedin mi hic?

Agri kesiciyi doktorum alabilirsin dedi diye aliyorum cok asiri agri olunca. Sicak su torbasinida kist olursa iyi gelmez derler biliyorumda eşim benden beter pirpirikli ya Allah Allah bi bucuk yil baya olmus 2 aydan once tedavi gormedin mi hic?

Yok oluruna biraktik aslinda dr gitcektik ben cok iyi bisey yapmisim gibi zaman birakalim olur dedim

Yok oluruna biraktik aslinda dr gitcektik ben cok iyi bisey yapmisim gibi zaman birakalim olur dedim

Ablamda bana kiziyor tedavi icin erken oluruna birak diye ama yok ya yas 30 oldu artik zaman kaybetmemek gerek keske bi gitseydin. Biz karar verdik hemen o ay gittim doktora aslinda doktor secimide cok onemli ben 2 ayimi bosa gecirdim bunun yuzunden.

Ablamda bana kiziyor tedavi icin erken oluruna birak diye ama yok ya yas 30 oldu artik zaman kaybetmemek gerek keske bi gitseydin. Biz karar verdik hemen o ay gittim doktora aslinda doktor secimide cok onemli ben 2 ayimi bosa gecirdim bunun yuzunden.

Herseyin basi saglik cnm üzülme kafani takma misafirim var suan görüsmek üzere morelini hep yüksek tut :)

Ben kaldım, yumurta büyütmek için herhangi birşey kullanmadan sadece iğne vurundum çatlatma için, doktorun dediği saatte. ve hamile kaldım.

Ben kaldım, yumurta büyütmek için herhangi birşey kullanmadan sadece iğne vurundum çatlatma için, doktorun dediği saatte. ve hamile kaldım.

Bende yumurta olusmuyor iste canim sorun o zaten. Bu ay bi tane iyi durumda vardi. Peki sana bisey soracagim igneden sonra kasiklarin cok agridimi yani hamile oldugunu anladiginda ne gibi agrin yada belirtin vardi bide igneden kac gun sonra ogrendin?

Bende yumurta olusmuyor iste canim sorun o zaten. Bu ay bi tane iyi durumda vardi. Peki sana bisey soracagim igneden sonra kasiklarin cok agridimi yani hamile oldugunu anladiginda ne gibi agrin yada belirtin vardi bide igneden kac gun sonra ogrendin?
İğneden sonra ağrı ve acı hiç hissetmedim. Gündüz doktora gittim akşam 7 de vurun iğneyi dedi, hatta iğneyi kendim yaptım akşam olduğu için. İlişki zamanlarını da tarif etti ama şuan çok hatırlayamıyorum. sanki o akşam ve 36 saat sonra mı demişti öyle bişi. ama net hatırlamıyorum dediğim gibi. Hamile olduğumu regl gecikmesiyle anladım, kasıklarım ağrımadı, ya da herhangi başka belirti olmadı. ÇOk ama çok hafif mide bulantım oldu ama belki kendimi çok dinlediğimdendir. Benim reglim aşırı düzenliydi, reglim bi gün gecikince heralde hamileyim dedim sonra test yaptım pozitif çıktı. 4 ay kendimiz denedik olmadı, iğne vurunduğum ay hamile kaldım ben. Çok acele etmemek lazım sanırım, ben de hamile kalamıycağım diye çok endişelenmiştim. Ama Allah tayin ediyor sanıorım o zamanı. Hayırlısı olsun canım.

Amin canim cok sagol. Herkesin ayri oluyor demekki yasadigi agri benim 2.ignem mahvetti beni boyle bi agri hic cekmemistim. Tel dilegim yasadigim agrilara degerde Rabbim nasip eder insallah. Benimde adetim cok duzenli ama gecen ay kist olustu bende ondan sanirim 4 gun falan gecikti bu ay bakalim beklemedeyim. Seninde hayirli olsun bizlerede dua et :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…