Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Insallah yerlesme kanamasidir.degilsede üzülme herseyde bir hayir vardir.

12.gun adet icin sanki erken ins yerlesiyordur agla bosalt icini bisi yapasn gelmez ki zaten. birbirimize umut olucz canim pes etmicez bizede nasip olacak ins bu sayfa guzel haberlere sahit olacak

12.gun adet icin sanki erken ins yerlesiyordur agla bosalt icini bisi yapasn gelmez ki zaten. birbirimize umut olucz canim pes etmicez bizede nasip olacak ins bu sayfa guzel haberlere sahit olacak

Zaten gelmeden 3 gün önce ben geliyorum der kahverengi lekelerle.. 15. Gün gelir. Valla bilemiyorum ne olacak. Rabbim hayırlısıyla herkese nasip etsin. İmtihanımızı da kolaylaştırsın

Mrb kizlar benim cuma gunki kontrolümde 4 5 tane 10mm yumurta vardi ama 4 tanede 6mm araliginda yumurta vardi. Doktor bunlar kucuk henüz gelisiyor dedi.Ya hepsi gelisirse ozaman aşılama yapilmiyormuş hatta iliski yasagi konuyormuş.valla az olsa kötü fazla olsa kötü .kasıklarımda cok fazla baskı var patlicak gibi hepsimi gelisiyor acaba.bu ayda çöp olmasın diye dua ediyorum.basına boyle bir durum gelen oldumu.

O küçük olanlar çatlatmaya kadar yeterince büyümiycekler emin ol canım. Çünkü hep oluyo küçük yumurtalar, onlar zaten çok kaliteli olmadığından geride kalıyo gelişimleri. Yani merak etme 3-4 tane güzel yumurtan varsa bu gayet iyi bi şey

Sagol canim icimi rahatlattin :)

Yinede belli olmaz cnm daha once hamile kaldin sonucta Allah ol derse olur insallah insalla haberler alirsin cnm

Yinede belli olmaz cnm daha once hamile kaldin sonucta Allah ol derse olur insallah insalla haberler alirsin cnm
Doktor da zaten hamile kalabilirsin yine ama zaman alabilir bu şekilde dedi, varikosel spermin geçiş kanallarını daralttığı için spermlerde morfolojik bozukluğa da yol açabiliyo dedi. Morfolojide çok sıkıntı yokmuş ama daha önceki gebelikte muhtemelen morfolojik bi sebepten düşük yaptın sağlıksız bi bebekti dedi. Yani ameliyat kesin olucaz gibi, zaten eşimde bir an önce olmak istiyo. Çünkü varikosel alanı düzelince spermler rahat geçicek ve hem sayı hem hız hem morfoloji yükselicek. İnşallah bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım

şu havuç suyunu kaç gün yapıyoruz kızlar yaaaa

Ben herhalde birtek havuç suyu kürünü yapmadim :)) eşime suyunu iciriyorum ama ben icmedim hic biraz korkutuyor beni cünkü zamanlamasini cok iyi yapmali

Reactions: 10N
kızlar test sonuçlarımızı e devletten görebiliyor muyuz sanki ole hatorliom kontrol ettim ama göremedim. bilen varsa paylaşırsa sevinirim. bu arada günde iki havuç yiyorum. 5 gün yicem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…