Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor da zaten hamile kalabilirsin yine ama zaman alabilir bu şekilde dedi, varikosel spermin geçiş kanallarını daralttığı için spermlerde morfolojik bozukluğa da yol açabiliyo dedi. Morfolojide çok sıkıntı yokmuş ama daha önceki gebelikte muhtemelen morfolojik bi sebepten düşük yaptın sağlıksız bi bebekti dedi. Yani ameliyat kesin olucaz gibi, zaten eşimde bir an önce olmak istiyo. Çünkü varikosel alanı düzelince spermler rahat geçicek ve hem sayı hem hız hem morfoloji yükselicek. İnşallah bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım

Evet esi ameliyattan sonra cok hamile.kalan aarkadasim var cnm sende onlardan biri olursun insallah

Mrb kizlar benim cuma gunki kontrolümde 4 5 tane 10mm yumurta vardi ama 4 tanede 6mm araliginda yumurta vardi. Doktor bunlar kucuk henüz gelisiyor dedi.Ya hepsi gelisirse ozaman aşılama yapilmiyormuş hatta iliski yasagi konuyormuş.valla az olsa kötü fazla olsa kötü .kasıklarımda cok fazla baskı var patlicak gibi hepsimi gelisiyor acaba.bu ayda çöp olmasın diye dua ediyorum.basına boyle bir durum gelen oldumu.
Bence sende guzel bir gelisme bak vuxudun tepki vermeye basladi tedaviye iyi olscak ins. Bu ay zaman kaybi olmaz ins canim

Doktor da zaten hamile kalabilirsin yine ama zaman alabilir bu şekilde dedi, varikosel spermin geçiş kanallarını daralttığı için spermlerde morfolojik bozukluğa da yol açabiliyo dedi. Morfolojide çok sıkıntı yokmuş ama daha önceki gebelikte muhtemelen morfolojik bi sebepten düşük yaptın sağlıksız bi bebekti dedi. Yani ameliyat kesin olucaz gibi, zaten eşimde bir an önce olmak istiyo. Çünkü varikosel alanı düzelince spermler rahat geçicek ve hem sayı hem hız hem morfoloji yükselicek. İnşallah bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım
Ins canim en kisa zamanda kavus bebisine. Ameliyt sorasi hemen kal ins hamile:) sen bole yaznca acaba bizde varmi dedim frkli bir doktora gostertym testi urologa

Ins canim en kisa zamanda kavus bebisine. Ameliyt sorasi hemen kal ins hamile:) sen bole yaznca acaba bizde varmi dedim frkli bir doktora gostertym testi urologa
Canım benim ya çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için, inşallah hepimiz hemen hamile kalalım. Değerleri iyiyse sorun yoktur canım. Bizim elle muayenede doktor solda hafif varikosel var gibi dedi, sonra dopplerde çıktı zaten. Doktor sonucun böyle olmasının nedeni anlaşıldı artık bunu çözücez dedi

Benim bu ay negatif çok yüksek ihtimal, iğnenin 12. Günü lekelenme başladı. Göğsümde hiç farklılık yok. İki kez hamile kalmıştım ikisinde de göğüslerim çok hassastı, şimdi hiç bir şey yok . Çok moralim bozuk. Tedaviye devam etme isteğimi tamamen kaybettim. Sürekli ağlayasım geliyor.
Slm, lekelenmeyi bilemem ama, göğüs ağrısına takılma,benim her adet zamanı ağrıyan göğsüm , hamile kaldığım ay hiç acimamisti, hatta yumusakti, ama maalesef sonra düşük ve kürtaj oldum

Canım benim ya çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için, inşallah hepimiz hemen hamile kalalım. Değerleri iyiyse sorun yoktur canım. Bizim elle muayenede doktor solda hafif varikosel var gibi dedi, sonra dopplerde çıktı zaten. Doktor sonucun böyle olmasının nedeni anlaşıldı artık bunu çözücez dedi
Sonuclarimz benzerdi. Hareketlilik ve sekil bozklugu var bzdede. Muayenede bisi demedi ama guvenmemistm iyi bi doktora gitsn ihmale gelmez:) senin sorunun oysa ozaman problem cozulunce neden olmasn ay hadi ins:)

Yarin yani ptesi 5 gun gecikmis oluyo senin de gec yumurtlaman olmustun normal tarihinden kac gun sonra adet oldun.cnm.sen
Ins guzel haberler alirsin canim. Benimde bu ay 4. Gun gelmsti. Artik gecikincede umutlanamiyorum. Tabi testler negatif ckmsti sen onlari yasamassn ins ama net olmak icin bencede ver kan

Yarin yani ptesi 5 gun gecikmis oluyo senin de gec yumurtlaman olmustun normal tarihinden kac gun sonra adet oldun.cnm.sen
Ovulasyon testine göre 2 gün geç yumurtladım 2 gün de geç adet oldum canım. Yani adetim gecikince yumurtlama geç oldu diye geciktiğini anladım

Sonuclarimz benzerdi. Hareketlilik ve sekil bozklugu var bzdede. Muayenede bisi demedi ama guvenmemistm iyi bi doktora gitsn ihmale gelmez:) senin sorunun oysa ozaman problem cozulunce neden olmasn ay hadi ins:)
O zaman başka bi ürolog baksın canım. Sadece teste bakmasın elle muayene etsin hatta gerekirse doppler çektirsin. Şu an en büyük sorunumuz bu görünüyo canım, inşallah bunu çözersek hamilelik ihtimali artcak. Bende önemli bi problem yok şükür. Bi tek prolaktinim dengesiz, arada yükseliyo, allahtan bi kaç tablet ilaçla düşüyo hemen

X