Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nar suyuna dikkat et sen canım, kanı sulandıran bi şey, fazla sulandırırsa allah korusun düşük sebebi bile olabilir. Mesela hamileliğin ilk aylarında doktorlar nar ve kirazı pek önermez sırf bu yüzden

Zaten icemem herhalde. Cörek otu zaten mafetti midemi.nar suyunu 1 bardak ictim midem delindi resmen.

bu ay olmazsa zaten önümüzdeki ayı ilaçsız geçiricem. bari kür deneyeyim. havuç kürü sadece incirli mu oluyor yaw. bilen var mi soğanı da denicem. Laminantlara doğru gidiyoruz. :)

bu ay olmazsa zaten önümüzdeki ayı ilaçsız geçiricem. bari kür deneyeyim. havuç kürü sadece incirli mu oluyor yaw. bilen var mi soğanı da denicem. Laminantlara doğru gidiyoruz. :)
Havuç kürü incirsiz de yapılır canım ama havuç kürü yumurtayı çatlatmak için. Yani ondan önce incir kürünü kullanıyolar büyütüyolar çoğaltıyolar sonra havuç kürü uyguluyolar. Ama sen bal tarçın çörek otunu kürünü kullanıp sonra havuç kürü de yapabilirsin aynı yola çıkıyo. İncir biraz tehlikeli zaten

Ay dikkat canım ya reflün varmış önceden, tetikleyebilir tabi böyle şeyler

Valla canim dun gece sabaha kadar kivrandim aksam ve bu sabah hicbirsey kullanmadim.ama aksama baltarcin cörek otunu yapicam pazartesiye az kaldi. 2 gun daha sabredicem artik.

Insallah canim sen ne durumdasin
Bizde durumlar oldukça kötü canım. Eşimde hafif varikosel çıktı, doktor sperm sonucunun neden böyle olduğu belli dedi. Varikosel sperm üretimini azaltıyo ve hızını düşürüyo. Ameliyat olucaz pazartesi gün alıcaz. Allahtan basit bi ameliyat aynı gün içinde çıkıyomuş hastaneden, 3 gün rapor veriyolarmış. Ameliyattan 3 ay sonra sperm sayısı ve hızı artmaya başlıyomuş. Bu ay da klomen kullanıyorum, doktor belli olmaz daha önce ilk seferde hamile kalmışsın dedi. Ama tabi ki artık umudum yok bu aydan. İnşallah ameliyattan sonra her şey güzel olur canım

Sakin uzulme canim en azindan teshis konmus ve sifası var.sen yinede umudunu kaybetme ben bir forumda ayni sekilde okumustum hamile kalan birini.bende esimden süpheleniyorum.seninki en azindan ameliyat olmayi kabul ediyor benim esim asla olmaz oyüzden dua ediyorum tahlilleri temiz cıksin diye.

Eşim ameliyata falan razı canım, yeter ki sonuç iyi olsun diyo. Çok istiyo baba olmayı ve gerçekten bunu hakediyo, Allah ondan razı olsun çok çok iyi biri, muhteşem bi baba olucak Allahım bize nasip ederse. Artık kendimden çok eşim için istiyorum her şeyi. Ama inanıyorum başarıcaz ve anne baba olucaz biz de. Tabi çakşır suyu ve keçiboynuzu özüne devam ediyoruz canım.
İnşallah eşinin sonuçları güzel çıkar canım benim. Bir an önce gelsin artık bebişin

Bizde havuc suyu keciboynuzu ozü multivitamin aliyoruz.sende havuc suyunu dene bence esin icin.saracoglunun bir videosunu izledim 4 yil boyunca cocugu olmayan bir adamin keciboynuzu kuruyle cocugu olmus.kecibiynuzu ozude güzel ama keciboynuzunun kendisini alip kaynatmak daha iyiymis.bu arada bizimkisi de oluyor tekrar baba olmak icin ama zahmetsiz babalik istiyor

Havuç suyunu nasıl yapıyosun canım, o aklımda ama tam araştırmadım.
İnşallah artık size bari nasip etsin tekrar anne baba olmayı Allahım

Havuç suyunu nasıl yapıyosun canım, o aklımda ama tam araştırmadım.
İnşallah artık size bari nasip etsin tekrar anne baba olmayı Allahım

Ben 4 5 tane havucu katı meyve sıkacagindan geciriyorum sonradan 1 2 damla saf zeytinyagi damlatip karistirip iciriyorum.aksamda ayni şekilde yapiyorum.2 tanede muz yediriyorum

Ben 4 5 tane havucu katı meyve sıkacagindan geciriyorum sonradan 1 2 damla saf zeytinyagi damlatip karistirip iciriyorum.aksamda ayni şekilde yapiyorum.2 tanede muz yediriyorum
Anladım canım çok da kolaymış hemen bugün başlıyorum. Çok teşekkür ederim valla Allah razı olsun

Merhaba kızlar iğnenin 10. Gününde herhangi bi dğeişikliğiniz olmuşmuydu

Ilk klomen ve ovitrellede kasik agrilari gögüslerde hassasiyet mide bulantisi halsizlik oldu. Ikinci kullanimda hicbirsey olmadi. Ama ikisindede hamile kalamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…