Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah yardımcınız olsun
Bizde durumlar oldukça kötü canım. Eşimde hafif varikosel çıktı, doktor sperm sonucunun neden böyle olduğu belli dedi. Varikosel sperm üretimini azaltıyo ve hızını düşürüyo. Ameliyat olucaz pazartesi gün alıcaz. Allahtan basit bi ameliyat aynı gün içinde çıkıyomuş hastaneden, 3 gün rapor veriyolarmış. Ameliyattan 3 ay sonra sperm sayısı ve hızı artmaya başlıyomuş. Bu ay da klomen kullanıyorum, doktor belli olmaz daha önce ilk seferde hamile kalmışsın dedi. Ama tabi ki artık umudum yok bu aydan. İnşallah ameliyattan sonra her şey güzel olur canım

Havuç kürü incirsiz de yapılır canım ama havuç kürü yumurtayı çatlatmak için. Yani ondan önce incir kürünü kullanıyolar büyütüyolar çoğaltıyolar sonra havuç kürü uyguluyolar. Ama sen bal tarçın çörek otunu kürünü kullanıp sonra havuç kürü de yapabilirsin aynı yola çıkıyo. İncir biraz tehlikeli zaten
Havuç kurunu soracaktim bende yazmışsın zaten. klomen kullan din bu ay. geçen sefer iğneye rağmen çatlamamıştı ya.. ondan deniyiyem dedim. suyu yerine yesek olmaz mi :)

Kizlar hic zaman gecmiyor.fenalik geldi.biran once pazartesi olsada doktora gitsem.cok stresliyim kalbim ağrimaya basladi

Adetim 3 gün geçti dun sabah yaptim.negatifti belki gec dollenmedir diyediye s test aldim negatif cikarsa cikarsa tarlusal icmeyi dusunuyorum kizlar olsa cikar diye dusunuyorum

Kan testi yapmadan tarlusal icme bence en azindan doktora sorabilirsin.

Devlet hastahanesine gidiyorum cnm sorabilcegim bi doktorum yokki simdi test yaptim yaptim negatif yine :KK43:

Klomen kullaniyorsan tarlusal verildigini sanmiyorum.bence pazartesiye kadar sogan suyu yap pazarteside doktora gidersin .eger igne olduysan igneden sonraki kacinci gunün

Havuç kurunu soracaktim bende yazmışsın zaten. klomen kullan din bu ay. geçen sefer iğneye rağmen çatlamamıştı ya.. ondan deniyiyem dedim. suyu yerine yesek olmaz mi :)
Valla ben de hep yesek olmaz mı diye düşünüyorum canım ama o zaman diyorum niye kürünü çıkarmışlar :) demek ki bi bildikleri var, bence üşenme kürünü yap :)

Adetim 3 gün geçti dun sabah yaptim.negatifti belki gec dollenmedir diyediye s test aldim negatif cikarsa cikarsa tarlusal icmeyi dusunuyorum kizlar olsa cikar diye dusunuyorum
Kuzum ya kan testiyle kesinleştirmeden bi şey içme, idrar testinde çıkmayanlar oluyo. Valla senden çok umutluyum inşallah vardır bebiş

Valla ben de hep yesek olmaz mı diye düşünüyorum canım ama o zaman diyorum niye kürünü çıkarmışlar :) demek ki bi bildikleri var, bence üşenme kürünü yap :)

Kizlar havuc kurunü yumurtalar olgunlastiktan sonra icmek gerekiyor diye biliyorum

Canım bugun5 günüm kaldı 27 sinde adet olucam hiç bir ağrım sızım yok sadece belim ağrıyo ve sadece dokunduğumda göğüs ucum acıyo

Ben 2 kez hamile kaldim ikisindede belim agrırdı.insallah bebistendir

Kızlar bu sabah ovü testi yaptım adetime 4 gün var iğneyi vurulalı da 11.günüm böyle çıktı

Eklentiler

• 8D61E2E1-6031-4360-B8A2-21E81486CD49.jpeg
    8D61E2E1-6031-4360-B8A2-21E81486CD49.jpeg
    15,4 KB · Görüntüleme: 34
X