Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim. Hepimizin hakkında hayirlisi. Bakmadan bosuna verdilerse diye korktum...

aynen bjz ovu gunlrrinde kayinvalidedeydik degerlendiremedkk. yeni birlkkte oluyoruz. bilmem tutarmi
Belki bi ihtimal geç döllenme gibi bi durum olur. Bellik olmaz yani canım. Ben de bu ay hiçbir şey kullanmadım, 1 tane yumurtam var, hiç umutlu değilim ama belli olmaz deyip bol bol çalışma yapıyoruz :)

Belki bi ihtimal geç döllenme gibi bi durum olur. Bellik olmaz yani canım. Ben de bu ay hiçbir şey kullanmadım, 1 tane yumurtam var, hiç umutlu değilim ama belli olmaz deyip bol bol çalışma yapıyoruz :)
ben iste cok yoruluyorum. anca hafta sonlari, birde hafta ici o kadar. sansli ev hanimlari

Aksam bi daha yaparim olmadi benim 3 gundur gundur siddetli kasik agrim var o yüzden yaptim ayaptimm yumurtlamami var acaba diye ama ikincisi cok koyu korkuyorum kistmi diyr beklicem dayanamazsam doktors gidicem

Ben bugun siddetli sol kasık ağrısindan dolayı kadin doguma gittim be bana yumurtanncatlamis bugunde esinle munasebetin olsun dedi gebelik olabilir dedi ama 3 gun once gittim doktor boyutlari kucuk dedi olcmedi bile anlamadim

Ben bugun siddetli sol kasık ağrısindan dolayı kadin doguma gittim be bana yumurtanncatlamis bugunde esinle munasebetin olsun dedi gebelik olabilir dedi ama 3 gun once gittim doktor boyutlari kucuk dedi olcmedi bile anlamadim
Bak ne kadar güzel haber kuzum ya. Kendi kendine yumurtan oluşmuş hatta çatlamış. Aman aksatma iyi değerlendir şu günleri :) ben de şimdi yaptım bugünün ovulasyon testini, yine dünkü gibi çıktı. Çok silik değil ama pik yapmış gibi koyu da değil malesef

Iyi aksamlar kizlar bulundugum yerde internet fazla cekmiyor.bugun igneden sonraki 8.günüm hicbir degisiklik yok.yani hamileliğe iliskin hicbir belirti yok.

Valla hangisine inansam bilemedim ki. Umarim buyumus ve catlamistir. Bence yarin aksamdan sonra koyulasir cnm koyulasmaya meyilli

Valla hangisine inansam bilemedim ki. Umarim buyumus ve catlamistir. Bence yarin aksamdan sonra koyulasir cnm koyulasmaya meyilli
Bence büyüyüp çatlamıştır canım gördüğünü söylemiştir yani doktor. İnşallah koyulaşır kuzum, dünkünün aynısı bi tık daha koyu sanki

Bence büyüyüp çatlamıştır canım gördüğünü söylemiştir yani doktor. İnşallah koyulaşır kuzum, dünkünün aynısı bi tık daha koyu sanki

Bu kadar hizli buyurmuki bilemedim neyse cok umudum yok zaten olursa surpriz olur. Yarina yada ptesi olur bence cnm tamamen koyulasma keske tedavisiz kalsak bosuna hormonda almayiz vucudumuza

Cnm ben simdi yaptim ovulasyonu sabahkinden ve dunkundsn daha açık sanirim doktor hakli cunku yumurta catlayinca testte ikinci cizgi siliklesirmis az once de kahverengi bir akinti geldi umarim bu ay teavisiz hamile kaliriz :)

Bu kadar hizli buyurmuki bilemedim neyse cok umudum yok zaten olursa surpriz olur. Yarina yada ptesi olur bence cnm tamamen koyulasma keske tedavisiz kalsak bosuna hormonda almayiz vucudumuza
Bence büyümüş olabilir. Yumurtalara pek belli olmuyo. İnşalla bi sürpriz yapıp gelir bebişin. Keşke tabi ne güzel olur doğal yollardan şıp diye hamile kalsak.
İnşallah koyulaşır canım, korkmaya başladım çatlamıycak mı acaba diye

Korkma cnm çatlar insallah :) hem senin yine olculmustu yumurtan bebce sans sans var yani bu ay sendede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…