Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle yapıcaz artık, baya şok olduk bugün. Hiç beklemiyorduk. E vitamini, keçi boynuzu filan deneyeceğim olmazsa aşılama yaptırırız ama tüp bebek düşünmüyorum büyük konuşmayayım ama bi tane var Allah ona ömür versin yapacak birşey yok

Bizim binarkadasa doktor esi icin muz yemesini soyledi muz sperme cok iyi geliyomus yukselmisti sonra aklinda bulunsun cnm

Tamam canım sağol. Sperm sayısında bi sorun yok anladığım kadarıyla çünkü 69 milyon yazıyor ama ileri hızlı hareketlilik yüzde 0,yavaş ileri hareketlilik yüzde 7 inanamadık ama hareketsizlik yüzde 91.. benzer sonuçlarda normal yolla hamilelik çok zormuş. Ümidimi kestim ama bitkisel şeyleri deneriz yine de

Kızlar çok moralim bozuk.. bu ay eşime sperm testi yaptıralım dedik sonuç ileri hareketlilik 0, hiç aklımıza gelmezdi öylesine yaptırmıştık. Ben klomen iğne diye uğraşıp duruyorum vücuduma hormon alıyorum boşu boşuna, sinirlerim bozuldu gerçekten..
Canım moralini bozma hiç. Bunun da ilacı var diye biliyorum, kısa sürede etki ediyomuş. Bi de keçi boynuzu kürü yap

Evet cnm bugün hemen başlayacağım ona, başka testlerde yapılacak ama en azından sorunun ne olduğunu anladık. Ümidimi kestim bugün. Nasipte varsa olur tabi ama nebileyim

Kizlar mrb ben bu sabah dayanamayip test yapt daha 6.gün tek cizgi cikti.ilaci etkisi bukadar kisa surede gecermi acaba..

Evet cnm bugün hemen başlayacağım ona, başka testlerde yapılacak ama en azından sorunun ne olduğunu anladık. Ümidimi kestim bugün. Nasipte varsa olur tabi ama nebileyim
Sen ümitsiz olma canım, spermde hareketsizlik sorunu kısa sürede çözülüyo

Benim 11. Gün çok silik çizgi vardı, ümitlenmiştim hatta. Kişiye göre değişiyor mu ne anlamadım

Kizlar en iyisi tatile çikmak dedim.bugun 6.gündeyim 9 gün sonra dönüyorum biraz uzaklasmak iyi gelir belki

20180901_114013-1.jpg
kızlar merhaba, bu ay ilk kez ovulasyon testi deniyorum. Şimdiye kadar yaptıklarım bunlar. Bugün 14.günüm, daha test yapmadım akşama yapıcam çünkü hepsini akşamları yaptım. 28-29 günde bir adet oluyorum. Yani bugün ya da yarın ovulasyon olmalı. Dünkü yani 13.gün olan diğerlerinden biraz daha koyu gibi. Yıldızlı olanlarda ilişki oldu. Sizce ne zaman pik yapar? Ya da pik olur mu bu ilerlemeyle?

Eki Görüntüle 2184419 kızlar merhaba, bu ay ilk kez ovulasyon testi deniyorum. Şimdiye kadar yaptıklarım bunlar. Bugün 14.günüm, daha test yapmadım akşama yapıcam çünkü hepsini akşamları yaptım. 28-29 günde bir adet oluyorum. Yani bugün ya da yarın ovulasyon olmalı. Dünkü yani 13.gün olan diğerlerinden biraz daha koyu gibi. Yıldızlı olanlarda ilişki oldu. Sizce ne zaman pik yapar? Ya da pik olur mu bu ilerlemeyle?

Bende ovulasyon yapiyorum cnm bu ay bende sabahlari yapiyorum dun ve bugun 13.gun yazan gibi cikti yarin veya pztesi olur gibi geliyo banada

Eki Görüntüle 2184419 kızlar merhaba, bu ay ilk kez ovulasyon testi deniyorum. Şimdiye kadar yaptıklarım bunlar. Bugün 14.günüm, daha test yapmadım akşama yapıcam çünkü hepsini akşamları yaptım. 28-29 günde bir adet oluyorum. Yani bugün ya da yarın ovulasyon olmalı. Dünkü yani 13.gün olan diğerlerinden biraz daha koyu gibi. Yıldızlı olanlarda ilişki oldu. Sizce ne zaman pik yapar? Ya da pik olur mu bu ilerlemeyle?
Ben hic yapmadım. Pik yaptığında iki cizgi ayni renk mi oluyor?

Hayır yaptırmadık, bi tane çocuğumuz var diye mi nedendir bilmem gerek görmedik ama sonradan olabiliyormuş demekki. Benim tek yumurtalığım var hep ondan dolayı ihtimal azalıyor diye düşündük ama geçen ay ilk klomen tedavisinde 3yumurtaya rağmen gebelik oluşmayınca bi yaptıralım dedik, moralimiz sıfır aşılama yda tüp bebekle oluyormuş genelde
Kizlar bu sperm incelemesi aşılama icin alınan spermlere yapılıyordur degil mi? Biz daha önce hic test yaptırmadık. Asilama olduğunda bana sadece sayisini söylediler. Hareketliligi vs konusunda bisey soylemediler. Merak ettim şimdi

Bende ovulasyon yapiyorum cnm bu ay bende sabahlari yapiyorum dun ve bugun 13.gun yazan gibi cikti yarin veya pztesi olur gibi geliyo banada
Bana da yarın veya pazartesi olur gibi geliyo canım, bakalım nolucak. İlk defa kullanıyorum acemilik var merak ediyorum nasıl ilerliycek. Ben akşamları yapıyorum canım, burda topikte ovulasyon testi sabahları yapılmaz diye okudum ama hiç bilmiyoeum doğru mu yapıyorum yanlış mı. Sadece akşam yapcağım saate yakın çok sıvı tüketmiyorum ve 2 saat kadar tuvalete girmiyorum

Ben hic yapmadım. Pik yaptığında iki cizgi ayni renk mi oluyor?
Evet canım iki çizginin aynı renk olması pik oluyomuş. O gün yumurta atılıyomuş yumurtalıklardan ama ertesi gün hafif silikleşince yani 24-36 sonra çatlama gerçekleşiyomuş. Pik ve pikten sonraki ilk silik çizgi günü önemliymiş

Kizlar bu sperm incelemesi aşılama icin alınan spermlere yapılıyordur degil mi? Biz daha önce hic test yaptırmadık. Asilama olduğunda bana sadece sayisini söylediler. Hareketliligi vs konusunda bisey soylemediler. Merak ettim şimdi[/QUOTE
Evet aynı test yapılıyormuş aşılama öncesi,spermlerden hareketli olanlar seçiliyormuş zaten. Problem olsaydı söylerlerdi herhalde. Biz de bu gün doktora gittik üç ay kullanacağı bi ilaç verdi çok etkili dedi bakalım bütün biraz daha iyi moralimiz

Kizlar bu sperm incelemesi aşılama icin alınan spermlere yapılıyordur degil mi? Biz daha önce hic test yaptırmadık. Asilama olduğunda bana sadece sayisini söylediler. Hareketliligi vs konusunda bisey soylemediler. Merak ettim şimdi
Evet aynı test yapılıyormuş aşılama öncesi, hareketli spermler seçiliyormuş zaten. Problem olsaydı söylerlerdi herhalde. Biz de bu gün doktora gittik üç ay kullanması için bi ilaç verdi çok etkili dedi bakalım biraz daha iyi moralimiz

X