Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya aslında ben vajinal muayeneden nefret ediyorum iyiki çağırmadı aman çatlamadıysa da yapacak bişey yok. 3 yumurta vardı hiçbiri çatlamadıysa demekki zamanı değil zorlamanın alemi yok napayım

Çatlamış mı diye bakıyormuş galiba. Hakikaten iğneye rağmen çatlamama ihtimali var mı acaba?

Benimde kafama takiliyor mesela 3 yumurta var 20mm 10mm 10mm... büyük olani icin catlama ignesi yapiliyorya.
1) hepsi 36saat icinde ayni andami çatliyor
2)küçük olanlar sonradanda çatlayabiliyormu ki öyle birşey varsa gun kisitlamasi yapmadan çalismak lazim

Ya aslında ben vajinal muayeneden nefret ediyorum iyiki çağırmadı aman çatlamadıysa da yapacak bişey yok. 3 yumurta vardı hiçbiri çatlamadıysa demekki zamanı değil zorlamanın alemi yok napayım

Al bendende okadar bende nefret ediyorum muayeneden.

Benimde kafama takiliyor mesela 3 yumurta var 20mm 10mm 10mm... büyük olani icin catlama ignesi yapiliyorya.
2)küçük olanlar sonradanda çatlayabiliyormu ki öyle birşey varsa gun kisitlamasi yapmadan çalismak lazim
Kafalarda hep aynı soru :) ben de çok merak ediyorum canım

Ben de aynı şeyi merak ediyorum çünkü yumurtalarım birbirine yakın boyutlardaydı 17-18-19 mm. Ama ben sadece 36 saat sonra ve bir gün sonra ilişkide bulundum artık tuttu mı tutmadı mı anlayacağız haftaya

Evet bel ağrısı çok yaşadım 15.günüm hala çok ağrıyo canım

Kizlar ogluma hamileligimi 10 haftada ogrendim.o haftalarda belim cok agriyordu.hatta herkese benim belim hic agrimazdi diyordum.gecen yil düşüğümdede belim agrimişti.ama mesela geçen ay klomen kullanimimda hiç ağrimadi.bence bel agrisi anahtar belirti.

Çatlamayınca kist oluşuyo problem oluyo :)

Boyutları cok uygunmuş hepsinin catlama ihtimali var.
Doktorda öyle dedi ikiz olma ihtimali var dedi. Ama bilmiyorum benim zaten tek yumurtalığım olması dışında bir sorunum yok pko, Adet düzensizliğim yok ve bir çocuğum var o rahatlığa rağmen bu ay 9. Korunmadığımız ay olmuyor yani sanmıyorum hepsinin çatlasa da dölleneceğini..

X