Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bi kizim var 8 yasinda . senin varmi cocugun kac senelik.evlisin.. hastaydim ya bidr rahmimi temizlediler kazidilar kuretaj gibi bisey oldum histerkobiyle daha yeni oyuzden bikac ay gecsin gidicem . ayni doktoruma gidicem. cunku ona cok guveniyorum. o iste bekle 1 sene dedi bana guveniyorum bana olur senin cocugun hersey normale donmus. 6 ay once oyle degildi iste pregesteronum dusuktu calismiyodu. hastalikla mucadeleden kurtulali 21 gun anca oldu iste. ilk adetimi oldum . oyuzden ovulasyon testi aldim inisAllah yarina gelir oda

Canim bende 8 yil once historoskopi oldum rahim kazindi.ama 2 gune toparlandim dikişli olmadı benim alttan rahmi dişarı alıp kazidilar...4 yaşında oğlum var benimde kardeş diye tutturdu..bir kaç ay ovulasyon testiyle dene bence.ben geçen yil regl duzenliyken takiple ilk ayımda hamile kaldim.ama düştü malesef..

ay canim ya cok uzuldum. Rabbim bidaha gostermesin. inisAllah hamile kalirsin en kisa zamanda hayirlisiyla . sen dogumdan once ildun histerekobiyi demek bende korkuyodum hamile kalamazsam diye . sende ne vardi benim adetim hic durmuyodu 10 gun temiz kaliyodum ara kanama oluyodum yolda yuruyemiyodum anlatamam cok fazla oluyodum. ve endemetrium hiperplazi ve polipler ve pregesteronum calismiyodu. senin inisAllah onemli biseyin yoktu . suan hersey normal dimi. doktor ne diyo

Bende tam tersi ilaçsız regl olamiyordum ayrica pko vardi...historoskopi oldum .parca alindi diye hatirliyorum..doktor infertilite teshisi koydu.ama evlendigim ay hamile kaldim.

Ben senin kesin vardir diyodum Bebek varsa cizgi zaten burdayim dicek ozaman bi daha silikleri umursamamaliyiz galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…