Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de az önce dilenen iki çocuklu bir kadın gördüm. Kadin o kadar zor kosullarda doğum yapabiliyor. Beslenme kötüdür. Stres yüksektir. Kısmet işte.

Doğurganlığını neye borçlusun diye sor, bize tüyo versin :))

Valla kocasi 5 para etmezin teki.60m2 evde oturuyorlar.1 oda 1 salon...5 cocuk var 2 de kendileri birde kayinvalidesi var...kadincagizin eve pazardan eli kolu dolu geldigini hiç görmedim.sürekli patates pisiriyormus.eşininde dünya umurunda degil.hergün kavga huzursuzluk...

Rabbim iste verince veriyo kismet . bizde onu yiyek bunu yiyek diyek. corek otunu bende yiycemde kist yaparmi yoksa sogan suyuylami yapsam.ikisini bir . sabah o aksam o. sen kacinci gun basladin corekotuna

Ben de bile isteye yapıyor sandım heralde kafaya takmadığı için hemen oluyor diyecektim. Ama baya korunma yöntemlerinden haberdar değiller bence bi ara söylesenize sağlık ocaklarında yapmıyorlar mı ücretsiz. Yazık o çocuklara..

Kizlar durmak yok yola devam....sogan suyu kafa yapti galiba... bu arada benim dojtorum ignenin yapildigi aksam ve 36 saat sonrasini degerlendir dedi.ama bence 1 tanesi daha erken çatladi.ama bu sefer ben dinlemicem.pazartesi doktor kontrolüm var. Pazar sali perşembe cumartesi diye plan yaptim.bu ay son denemem olmazsa bırakıcam

Cocuklari gorsen hepsi sarisin boncuk gözlü.pırlanta gibiler.Allahim bizede eli ayagi saglam hayirli evlatlar versin.aminnn

Rabbim iste verince veriyo kismet . bizde onu yiyek bunu yiyek diyek. corek otunu bende yiycemde kist yaparmi yoksa sogan suyuylami yapsam.ikisini bir . sabah o aksam o. sen kacinci gun basladin corekotuna

Daha bu sabah basladim :) aslinda incir kurüde yapicaktim malzeme aldimda doktor yapma dedi.

kafay a takmayinca oluyo gibime geliyo artik benimde

Daha bu sabah basladim :) aslinda incir kurüde yapicaktim malzeme aldimda doktor yapma dedi.
evet incir i degilde ben hayiti falan da sordum aslan pencesini herseyi doktor sadece ve sadece sogani dedi. doktorum bana sogani cok soruyolar bize tip fakultesinde sogani anlatmadilar ama vesile olabilir Allah verirse verir dedi

ben varya neler yedim ictim aklin durur aktar diyodu ben aliyodum ama iste kismet . bir tek Meryem ana otu nu denemedim onuda alicaktim baktim artik is cogrindan cikti. ilac kullanirken hic bisey icmedim zaten ama oncesinde ictim

ben varya neler yedim ictim aklin durur aktar diyodu ben aliyodum ama iste kismet . bir tek Meryem ana otu nu denemedim onuda alicaktim baktim artik is cogrindan cikti. ilac kullanirken hic bisey icmedim zaten ama oncesinde ictim

Belim klomenle 4.günüm gunde 2 tane iciyorum.bugün ne sagda nede solda kasik agrim yok.ama tam karnimin ortasinda alt vajinaya yakin kisimda agri var.sanki regl olucakmisim gibi.sağ ayagima vuruyor.gecen ay 31mm olmustu..insallah bu ay ortalamayi tuttururum

İşte ne dersin böylesine. Doğurma bari, yani korunma yollarını bul. 5 çocuk durumu iyi olana bile zor, hele ki durumu kötüye ne kadar zor olur

İncir kürü yapma canım. Tamam yumurta çatlatıyomuş ama incir prolaktini çok fazla yükselten bi şey. Prolaktin de hamile kalmayı zorlaştırıyo. Kaş yaparken göz çıkarmayalım :)

inisAllah canim tutar ya .
Rabbim burdaki kizlarin dualarini kabul etsin

İncir kürü yapma canım. Tamam yumurta çatlatıyomuş ama incir prolaktini çok fazla yükselten bi şey. Prolaktin de hamile kalmayı zorlaştırıyo. Kaş yaparken göz çıkarmayalım :)

Yok yok bende vazgectim zaten çok şekerli...pazartesi hepimiz iyi sonuclar aliriz inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…