Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah corek otu bal tarcin yedim.bugün 4.gunüm klomenle kasiklarim agrimaya basladi.sanirim haraketlenme var.pazartesi kontrol var inşallah en azindan 1 tane gelisir.bu 2. Kullanim .oturup vücudumu dinlemekten yoruldum.

Sabah corek otu bal tarcin yedim.bugün 4.gunüm klomenle kasiklarim agrimaya basladi.sanirim haraketlenme var.pazartesi kontrol var inşallah en azindan 1 tane gelisir.bu 2. Kullanim .oturup vücudumu dinlemekten yoruldum.
Bak gör en az 3 tane yumurtan olcak :) bence işe yarıyo bu çörek otu bal tarçın karışımı

Neden 1 yıl bekleyecekmişsin ki?
Başka bi dr süreci anlatıp danış bence

Çünkü belirsizlik insan ömründen ömür götürüyo. Sonuç kötü olsa bile bilmek ona göre yola devam etmek daha iyi

Ben test sonucuna kadar resmen sirtimda bir kamyon vardi.test sonucunu gorünce elbetteki üzüldüm ama aradan yarim saat gecti rahatlik hissettim.oyüzden tavsiyem 14.gün kan testi yaptirmak.

Ben test sonucuna kadar resmen sirtimda bir kamyon vardi.test sonucunu gorünce elbetteki üzüldüm ama aradan yarim saat gecti rahatlik hissettim.oyüzden tavsiyem 14.gün kan testi yaptirmak.
Ben hiç test yapmıyorum. 13.gün yaptım negatifti. Bugün 15.gün, adeti bekliyorum inşallah gelmez tabi. 3-4 gün kaldı bakalım

Olucak hayırlısıyla inşallah canım

Dün geçen gün anneme gittim.karsi komsunun hamile oldugunu söyledi.5.kez....kadin bütün hamikeliklerini 2 veya 3 ayda farkediyor.45kg kendisi..biz anlamiyoruz bile hamile oldugunu.arada dogum yaptim diye cikıp geliyor.bizde ugrasip duruyoruz

Hey maşallah. Kimisi de işte maşallah hiç uğraşmadan hamile kalıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…