Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün erken gebelik testi yağtım onda da sanki çok silik bir çizgi vardı bu sabahta bunu yaptım bilmiyorum galiba kan testi yağtıracağım

Cnm bence kan ver sen bi ara negatif gordun diye hatirliyorum yyanlis hatirladum heralde dedim negatiften sonra gorduysen felan vardır kesin ama bu erken gebelik testi degil bundada belli bence kan ver cnm

Kizlar benim klonenle 4.günüm ama hiç kasiklarumda agri olmuyor geçen kullanimimda kasiklarim agrirdi doktor normal demisti.sanirim vucudum ilaca bagimli oldu yumurtalar gelismiyor

Kizlar benim klonenle 4.günüm ama hiç kasiklarumda agri olmuyor geçen kullanimimda kasiklarim agrirdi doktor normal demisti.sanirim vucudum ilaca bagimli oldu yumurtalar gelismiyor
Canımcım niye gelişmesin, klomende ben hiç ağrı yaşamadım ve 5 yumurtam oluştu, 3 ü olgun seviyede. Çatlatma iğnesinden sonra bile ciddi anlamda ağrı yaşamadım, bi iğnenin 3.ve4.günü hafif kasık ağrım vardı. Yani eminim yumurtacıkların güzel güzel gelişiyodur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…