Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk defa bu kadar geciktk sonuç,hala bekliyorum. Aksi gibi belirtilerim bitmisken sabahtan beri sık idrara çıkma, kasık batması yaşıyorum yine de kendimi negatife hazırladım,negatif görünce uzulecegim kesin
Üzülmeyin belki ısrarla istediğiniz bebek bu ay tutsa hasta tutunacaktu sağlıksız olacaktı koyabilir miydiniz. Kendinizi böyle düşünerek yatıştırır hiç bir anne evladına kıyamaz Rabbim in bir bildiği olur

Allah bilir tabii ki,bekliyorum bakalım. Sürekli negatif görmek psikoljimizi yoruyor

3 gün var canım, perşembe günü olacağım normalde. İğneden sonra 6 Aralık kan ver demişti doktorum o yüzden bugun verdim,yarin da doktorumla görüşeceğim
Belirtilerini var mı? Arkadaşımda göğüs damarları bekirginlesmksti adetten önce sapık gibi kendini izlediğini söylemişti. Gerçekten de gebe cikti

Belirtilerini var mı? Arkadaşımda göğüs damarları bekirginlesmksti adetten önce sapık gibi kendini izlediğini söylemişti. Gerçekten de gebe cikti
Adet belirtim şuan yok,ama abartisiz sabahtan beri idrara cikiyorum durmadan 2 dk oturuyorsan 1 dksi tuvalet bide arada kasik batmasi göğüs karincalanmasi bu kadar ama negatif hissediyorum bilmiyorum

Salgınmış canım dün acil yatış naptık kızkardeşim bu gün taburcu oldu hastahane hep aynı şekilde
Oy yavrum kıyamam ya cok geçmiş olsun, ah ah stres hiç bitmiyor demi, anne karnında nasıldır diye stres, doğunca hasta olur yine stres..

Sağol canım bronşit olmuş oğlum
1 gecede inen bir hastalık şuanda da yaygın dedi doktor
Kiyamamm cok kucukler daha kisin yaygin bu hastaliklar. Bende dün Defneyi kontrole goturdum hastaneye bekledik biraz korktum hastalik kapacak diye goturmeyebilirim bende bir sure. Zaten kilosuna boyuna bakti sadece

Kiyamamm cok kucukler daha kisin yaygin bu hastaliklar. Bende dün Defneyi kontrole goturdum hastaneye bekledik biraz korktum hastalik kapacak diye goturmeyebilirim bende bir sure. Zaten kilosuna boyuna bakti sadece
İnşallah birşey olmaz canım. Biz bu hastalık evresinde kilo verdi yavrum

Merhaba 29 kasımda iğne oldum.
Bugün iğne ile beraber 11. Günüm dün dayanamayıp akşam 7 de kan verdim 3.80 çıktı. Bugün tekrar kan veresim var dayanamıyorum sizce yükselir mi? 2" gündür kaset testlerim negatif geliyor sabah ilk idrarla silik çizgi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…