Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ki kel teyzesi

Aysunumm geçen gün aklıma geldin dedim acaba tedaviye devam ediyor mu bayağıdır görememiştim seni. Çok teşekkür ederiz teyzesi iyiyiz şuan hamd olsun sen nasılsın?
Canim en son ki kimyasalimi biliyorsun zaten...yumurta sayim cok azaldi 1 2 tane oluyor her ay o yuzden havuz yapiyor doktorum..transfer istemedim oyle yapalim sifirdan tedaviye artik dayanamıyorum dedim....2 toplama yaptik 2 tane bebişim beni bekliyor...doktor bunları transfer edeyim artik dedi istemedim...son 1 toplama daha yapalim dedim gecen c.tesi ilk muayeneye gittim gene 2 tane gördü umutsuzdu biraz igne kullanma ilac vereyim eger cevap verirlerse igneye geceriz dedi 1 hafta klomen ve estrofem kullandım..Dun kontrolüm vardi ve doktor da ben de inanamadik 6 tane gördü bu inanilmaz birsey 7 sene önce kizimdayken 6 idi son 1 2 yildirda hep 2bu bir işaret mi acaba insallah bu kez olacaktir sagliklica

Iyi olmanıza çok ama çok sevindim canim saglikla sihhatle büyüsün melegin insallah

O zan bugün madem kandil toplu dua edelim rabbim evlat isteyen evlat hastalara sıhhat derdi olana derman bebek bekleyen bebiş hamişlere sağlıklı evlat ve kolay doğum nasıl etsin rabbim
Amin canım Rabbim tüm isteyenlere bekleyenlere sağlıklı bebekler,gebelik ve doğumlar nasip etsin
Aysun bu mübarek kandil gününde ne güzel haberler bunlar Rabbim inşallah bu defa müjdeni nasip etsin sağlıkla sağlıklı bir bebek tutunup gelsin sağlıklı gebeliğin ve doğumun olsun canım benim

Hayırlı kandiller canım

Canımıniçi sarıl teyzesi sarıl. Saçlı bebek çok güzel oluyor ya toka yakışıyor koklarım teyzesi. Tez vakitte kendi evladını koklarsın inşallah
Amiiin canım beniiimm bende kızım olsunda toka takayım diye bakıyorum nasip olursa hamile kalmak tabi bayılıyorum minnak kuyruklara

Kızlar Selam bi konu hakkında size danışmak istiyorum. Pkoluyum fakat tüm tahlil sonuçlarım normal değerlerinde. Bugün adetim bitti ve doktorum gebelik istediğim için bana duphaston verdi. 15.günü başla 10 gün kullan. 10 günün sonunda adet olursun olmazsan gebelik testi yap dedi. Bu şekilde kullanıp gebe kalan var mı acaba? Birde benim yumurtlamam 33-35. günlerde oluyor genelde. çünnkü adet döndüm 40-50 gün arası. Kısacası yumurtlama olmadan duphaston kullanılır mı? Fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Dün cevap verdim görmediniz yumurta çatladıktan sonra kullanılır duphaston sizin yumurtlamanız geç oluyorsa 15.gün başlamanız olmaz yumurta olana kadar rahim kalınlaşır döllenme olmaz bu şartlarda.

Beeen

Mrb arkadaşlar hayırlı akşamlar cok tandır yazmadım bazı sebeplerden dolayı arkadaşlar bugün aşılama yapıldı bana bunda 2 gün önce yani 18 ekimde gece saat 11;30 bucukta catlatma ignesi vurulmamı söyledi ama ben 1 SAAT erken vurdum bugünde aşılama yapıldı fakat aşılama öncesi kasıklarımda şiddetli derecede agrı oldu sancı vurdu benim sadece sagda yumurta gelişti doktor solda yumurta yok dedi acaba sıkıntı olurmu catlatma ignesi ve aşılama sonra hemen kasık agrısı olurmu birse ilişki önerdi bana (bilgilendirirmisiniz beni acaba)

Merhaba herkese, ovitrelle nin 12.günündeyim, akıntı - kanama karışımı az bişey geldi, 1-2 gündür de kasık ağrım vardı, adet mi oluyorum anlamadım çünkü pko var bende ve normalde erken olmaz hep geç olurdu, benim gibi olan var mı acaba, hamile olduğumu da düşünmüyorum nedense olmayacakmış gibi

Dün cevap verdim görmediniz yumurta çatladıktan sonra kullanılır duphaston sizin yumurtlamanız geç oluyorsa 15.gün başlamanız olmaz yumurta olana kadar rahim kalınlaşır döllenme olmaz bu şartlarda.
Doktor rahim kalınlaşması ile ilgili bir şey demedi ama bi kaç kişiyle daha konuştum 15. gün başlanıyormuş zaten normalde de yani gec yumurtlama görsende görmesen de başla dediler bilemedim bende kfam çok karıştı.

Canım anlatır mısın biraz sen nasıl kullanmıştın? Benim gibi geç mi yumurtluyordun?
Ben 3 ayda bı adet oluyodum tiroid falan da vardi geçti çok şükür de tarlusal falan kulalnfim femarayla birlikte 1 ay kullandım o ay adet olduğum için doktor tekrar verdi pcos tiroid kilo yaptığı için biraz zayıfladım duphastonu 2.ay tekrar kullandım o ay da adet oldum ama üstüne gebe kalmışım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…