Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasıl gidiyor taze annem, nasıl ikizler yaramaz mı
Canım benim 🤗 onlar bana ben onlara alışmaya çalışıyoruz. Benimkiler uyumlu sanırım 🧿😁 birkaç gündür sarılık geçiriyoruz. Bugün yine hastaneye yattık. Şimdi süt sağarken elime alabildim de biraz kk ya bakayım dedim. Senin bebişler nasıl? Hamilelik nasıl gidiyor canım

Canım benim 🤗 onlar bana ben onlara alışmaya çalışıyoruz. Benimkiler uyumlu sanırım 🧿😁 birkaç gündür sarılık geçiriyoruz. Bugün yine hastaneye yattık. Şimdi süt sağarken elime alabildim de biraz kk ya bakayım dedim. Senin bebişler nasıl? Hamilelik nasıl gidiyor canım
Ya geçmiş olsun cnm, maşallah miniklerine inşallah hep uslu olurlar💙💖valla iyidir inşallah oğlum en son 10 gün önce gittik kontrole💙 yavaştan bişeyler almaya başlıyım diyorum onun için, biraz ağrılarım oluyor arada miğde yanmalarim, kramplarım☺️ama cok şükür o iyi olsun da..

Kızlar iğne gününü saymazsak 13. Gündeyim bugün kaset test yaptım silik çizgi çıktı kan verdim Bhcg 24 çıktı. İğne etkisi midir diye de sevinemiyorum. Önceki günlerde test yapmamıştım. Geçen ay 11. Günde yaptığımda negatifti.

13. Gün iğne etkisi kalır mı?

Kızlar iğne gününü saymazsak 13. Gündeyim bugün kaset test yaptım silik çizgi çıktı kan verdim Bhcg 24 çıktı. İğne etkisi midir diye de sevinemiyorum. Önceki günlerde test yapmamıştım. Geçen ay 11. Günde yaptığımda negatifti.

13. Gün iğne etkisi kalır mı?
Ben kaldığını düşünmüyorum çünkü benimde doktorum 13 14.gunu test yapabilirsin demişti bence iğne etkisi değil ya inşallah değildir hayırlısı olsun iki günde bir aynı saatte aynı yerde kan verin artışı takip edin umarım çok güzel haberler alirsiniz 🙏🏻

Canım ya geçmişte olsun tez zamanda atlatırlar ne yollardan geldiler annelerini çok üzmezler inşallah 🤲 🥰

Canımm tebrik mesajı yazmıştım ama benimkini farketmedin aktif yakalamışken tekrar gözün aydın Allah analı babalı büyütsün 😊

Merhabaa canim benim ben epeydir siteye ara vermiştim...girmedim kafam dağılsın diye zor günler geçirmiştim ya..Neyse toparlandim geldim tedaviye devam🙏🙏 bebisler gelmis 😍😍 saglikla buyursunlar nasilsiniz

Kuzucum olur mu hiç sana da cevap yazdım ama geç yazmıştım 🤗💕 ikinci kere sarılasımız gelmiş demekki :KK74::KK60:
Ben üç kere sarılcam bi sana bi de ikizlere🥰🥰😁😁🙊🙊görüyorum resimlerini instagramdan maşallah onlar nasıl saçlar hep derim inşallah bebeklerim saçlı doğar benim kardeşim keldi hep güleriz resimlerde.. sağlıklı olsunlar gerçi mühim olan o 🙊🥰🥰🥰kokla kuzucukları bizim yerimize bol bol cennet kokarlar onlar şimdii

Merhabaa canim benim ben epeydir siteye ara vermiştim...girmedim kafam dağılsın diye zor günler geçirmiştim ya..Neyse toparlandim geldim tedaviye devam🙏🙏 bebisler gelmis 😍😍 saglikla buyursunlar nasilsiniz
Aysunumm geçen gün aklıma geldin dedim acaba tedaviye devam ediyor mu bayağıdır görememiştim seni. Çok teşekkür ederiz teyzesi iyiyiz şuan hamd olsun sen nasılsın?

Hayırlı kandiller herkese
Hayırlı kandiller canım
Ben üç kere sarılcam bi sana bi de ikizlere🥰🥰😁😁🙊🙊görüyorum resimlerini instagramdan maşallah onlar nasıl saçlar hep derim inşallah bebeklerim saçlı doğar benim kardeşim keldi hep güleriz resimlerde.. sağlıklı olsunlar gerçi mühim olan o 🙊🥰🥰🥰kokla kuzucukları bizim yerimize bol bol cennet kokarlar onlar şimdii
Canımıniçi 🤗 sarıl teyzesi sarıl. Saçlı bebek çok güzel oluyor ya 😁 toka yakışıyor 😂 koklarım teyzesi. Tez vakitte kendi evladını koklarsın inşallah

X