Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetinize ne kadar var 15-16 günde kan ver canım
1 ekim regl tarihi
Zaten çok silik çizgi, var mı yok mu iğne etkisi mi umutlanmıyorum pek
2 sene bekleyince sanırım sanki hiç o çizgiyi görmicekmişim gibi =)
Biraz daha beklim bakalım, son testimdi zaten bu
Olmazsa cuma günü bi kan veririm

Bence de canım bazen testler hata verebiliyor en iyisi kan sonucu

Hafif çizgi gördüm 13.günde iğne etkisi değildir. Kan testi ile neticelendir derim

Kızlar edaecoo nun nişanı geldi, hemen dr a gitti ve açılması vardı, hemen doğuma aldılar. Bebişi de kendisi de iyiler hamd olsun. Bebiş önlem amaçlı küvözde şimdilik.
Bilginize
Yaaa acelesi minnak
Tedbir amaçlı ayrı kalsalar da sonu mutlulık çok şükür

Bende bunu yaşıyorum tam 9-10 gün önce başlıyor. Bu ay da var güzel degerlendirmistik bu ayı ama hassasiyet başladı yine olmadi sanırım diye düşünüyorum bende. Geçen Mart'ta baktirmistim prolaktin yüksekti ilaç kullandım ama bir daha baktiramadim başka olaylar girdi gebelik işi kaldı

Benimde hormonsal sıkıntı değil ama devamlı olan birşey

Rica ederim oldunuz mı regl durumunuz ne durumda
Yok daha olmadım yarın olmasam günlerimi sayıcam bakalım allahtan çalışıyorum strese girmiyeyim diye sürekli kafamda takıntılı olur ama aşılama hakkında pek bilgim yok bir yandan korkuyorum bazıları kötü anlatıyor bazıları iyi anlatıyor ama kafamı sadece doktoruma yöneltti ilk defa aşılama yapılacak catlatma ignesi ne klomen kullandım maalesef tutmadı doktorunu degiştirdim bu doktorum iyi cok memnunum arada kafama takılan aşılama bikeremi vuruluyor catlatma ignesi gibimi acaba merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…