Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bendede ilk defa gögüs ucların dün kolum oynarsam arıyordu ve calışıyorum dün felaket gecti aşırı derecede şiddetli agrı ondan önce de agrın vardı ama dün sabah kalktım ve ilk defa bukadr agrıyla kalktım ve herkes bana yüzün rengi degişmiş diyor bende bu agrıyı gebe lige verdim ama doktorumun dedigi herşeyi hamilelige verirsen bu stres oluyor ve sanki normal günkü gibi kafana tak strese girme diyor bugün kendimi mesaiye verdim takmamak için

İnşallah gebeliktir ben bundan öncekileri gebeliğe yoruyordum ama hep olunca acaba başkaları aynısını yaşıyor mu diye merak ettim

İnşallah gebeliktir ben bundan öncekileri gebeliğe yoruyordum ama hep olunca acaba başkaları aynısını yaşıyor mu diye merak ettim
Dünden beri bir haber izliyorum yeni dogan bebegi canlı canlı gömmüşler biz cocugumu olsun diye ugraşırken başkaları gömmek için ugraşıyor ve dün biraz Allaha isyan ettim bunu bana verseydin kendimi gömerim onu gömmezdim bana niye vermiyorsun ama işte cok morelim bozuldu diri diri toprağa koymuşlar

O konu da diyecek o kadar çok şeyim var ki sustum sadece çok çok üzüldüm burda o kadar çok kişi var ki o bebeği bekleyen böyle haberler görünce dönüp kalıyorum

Bugün dayımın kızına gittim 1 buçuk aylık ikizleri var biri kız biri erkek o kadar güzellerdi ki 40 yaşından sonra kendiliğinden gelişen gebelik neredeyse 10 seneyi geçmiş hiç korunmamis bu süre zarfında 1 tane düşüğü vardı . Kuzenim iki dk odadan ayrıldı biri kucağımda diğeri besikteydi uyuyordu birden uyandı ikisi de ağlamaya başladı elim ayagim birbirine dolaştı . Ama çok güzel bı duyguydu LaRisaCca onlara bakarken hep sen aklıma geldin nedense sende bebislerini sağlıklıca kucağına al inşallah

Ah canımıniçi darısı da sana olsun inşallah

Nasılsınız kızlar? Ben bir aydır olayların insanıyım.. işe girdim, istifa ettim, eşimin raporu yine uzatıldı hep beraber evdeyiz derken corona oldum durumum ilk gün çok kötüydü şimdi iyiyim ama karantina süreci canımı sıkıyor, iş görüşmelerim yarım kaldı. Bir yandan da kısa da olsa iş deneyimi çok yormuştu dinlemek işime geliyor bebek işleri de haliyle bir süre daha rafa kalktı. Benim hala reglim saçma sapan.. histeroskopiden beri su gibi parlak kırmızı kanama şeklinde reglim

Hanımlar benim bir sorum olcak iğne olduğum günüde sayarsak bugün 6.güm sabah 11 de olmuştum çünkü sorum şu ki sadece dün ve önceki gün dolgunluk hissettim kasıklarımda yani iki gün sürdü bugün oda geçti hiç bir belirtim yok bu normal mi yoksa tutmadı mi daha önce klomenle hamile kalmıştım iğne olmamıştım o zaman çok fazla kasık ağrım olduğu için anlamıştım ama dış gebelikle sonuçlandı bu kez ignede oldum acaba o dış gebelik olduğu için mi çok ağrım oldu da şuan normal olan bu olduğu için mi hissetmiyorum yada tutmadı mi beni bilgilendirin nolur hissetmeyip hamile olduğunu öğrenen oldu mu aranizda

Belirtiler kisinden kişiye değişiyor ben bütün belirtileri çok üst seviyede yaşadım ama negatif oldu hiç belirti yaşamayıp pozitif sonuç alanda var yani bu kişisel bir durum kötü dusunmeyin 13 14. Günü testiniz yaparsınız inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız

İnşallah kuzucum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…