Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya çok heyecanlı sağlıkla kavuşun inşallah rabbim kolaylastirsin ❣️🙏🏻

Ne kadar güzel, kavuşma zamani geliyor 🙏🧿 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, hayırlı doğumların olsun kuzum

yaa çok heycanlı sağlıkla kucağına al canım minnoşunu :KK200:

Kolayca sağ salim kavuşun inşallah 🥰
Cok tesekkur ederim kizlarr Allah hepimize kolay dogum nasip etsin sag salim yavrularimiza kavusalim. Anne olmak isteyen herkese Rabbim bu duyguyu tatdirsin insallah 🙏🏻🙏🏻

cnm bende iiyim 2 eylülde transferim var tam tarih vermedi ama 1 veya 2 si olur sanırım onun heycanı var hergün estrofem kullanıyorum bugünlere gelmek bile güzel çok şükür :dua: seninde iyi olmana çok sevindim havalar çok sıcakk gidiyor dikkat kuzum kendine
oyyy kurban olurummm yarabbim inşallah güzel şeyler olur senin için rabbim yüzüne baksın bbgm az kalmışşşşş şurda ne kaldııııııı sayılı günler çabuk geçer derler inan öyleeee pozitif ol evrene güzl msjlar gönderrr sonuççç çok çok ii olucak eminimmmmm :dua::dua:

Şimdiden plan yapmaya başladım ben kizceler 🙄📝 Perşembe hastaneye gdcgz Adana'ya ha Balcalı değilmiş ya benimki şehir hastanesi imiş ya hani (herşey benim başıma gelir bilen bilir) neyse ordan biraz gezeriz sevgi adası çarşı falan neyse sonra geri dörtyola döneriz 📝 sonra ki günde evde diğer günde evde pazar aksamina ise gideck ben ne yapmmmmmmmmmmm anammmmmmmm anammmmmmm 😱😱🤭🤪🤗
Merhaba Hatay'lısınız galiba, bende Hatay'lıyım şehir hastanesini tavsiye eder misiniz? Hangi doktorlar iyi. Tüp bebek şehir hastanesi dışında nerede yapılıyor bilginiz var mı? Cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Evet yaptım ama daha 11.vun aşırı silik iğne etkisidir
Sen iğneyi kaçında olmuştun canım ben 17 sinde oldum benim iğnemin 10.günü bugün sen daha önce olmuştun sanki diye hatırlıyorum sen pazar günü olmuşsun geçen senin iğnenin 12.günü bugün etkisi kalmamış olması gerek artık 15 ağustosta olmuşsun iğnenin vurulduğu gün 1.günü olur iğnenin.

Sen iğneyi kaçında olmuştun canım ben 17 sinde oldum benim iğnemin 10.günü bugün sen daha önce olmuştun sanki diye hatırlıyorum sen pazar günü olmuşsun geçen senin iğnenin 12.günü bugün etkisi kalmamış olması gerek artık 15 ağustosta olmuşsun iğnenin vurulduğu gün 1.günü olur iğnenin.
O gün sayılmaz diyorlar pazar sabah 10 da oldum o günü sayarsak 12 oluyor ama benim testler gittikçe azalıyor varsa artması gerekmez mi canim=)

O gün sayılmaz diyorlar pazar sabah 10 da oldum o günü sayarsak 12 oluyor ama benim testler gittikçe azalıyor varsa artması gerekmez mi canim=)
Gebelik testi yapmak için evet iğne günü sayılmıyor ilişkiden sayılıyor ama iğne etkisi için iğne günüde sayılır regli nasıl başladığı günü bir sanıyorsak o hesap.doktorda ilişkinin 12.günü varsa çıkması gerek dedi yoksa olma ihtimali çok çok azmış. Senin yarın ilişkinin 12.günü oluyor yarın yada bir sonraki gün eb geç silikte olsa çıkarsa gebelik vardır

Gebelik testi yapmak için evet iğne günü sayılmıyor ilişkiden sayılıyor ama iğne etkisi için iğne günüde sayılır regli nasıl başladığı günü bir sanıyorsak o hesap.doktorda ilişkinin 12.günü varsa çıkması gerek dedi yoksa olma ihtimali çok çok azmış. Senin yarın ilişkinin 12.günü oluyor yarın yada bir sonraki gün eb geç silikte olsa çıkarsa gebelik vardır
Ay insallah canım bakalım nolcak teşekkür ederim bilgiler icin🤗

X