Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşallah canım 🥰🥰

Sağol canım amin inşallah 🤲🥰

Keisnlikle onu doğum anında anladım 🙈 Hele direk kucağıma verdiler dünyalar benim oldu.

Sonunda çok şükür canım. Çok sağol 🥰

Evet bilseydim direk sezaryan derdim hatta son anda yalvardım alın sezaryana beni die 🙈

Sağolasın canım. Amin inşallah 🤲
Hayırlısı ile vaktinde darısı başınıza 🥰

Sağolasın canım benim 🥰

Ohhhh maşallah inşallah lohusı duam tutarda pozitif leri görürsün inşallah 🥰
Ya kiyamam olsun cnm sağlıkla kavuşmuşsunuz maşallah 💞

Gebelik testi yaptın mı bugün iğnenin 8. Günü ya etkisi kalmış mı kaldıysa ne koyulukta merak ettim kimisinde su içip idrara çıkma sıklığıyla alakalıymış bir hafta içinde atılıyor etkisi
Yok çarşamba yapican bir de son cumartesi ama dün yaptığımda bi tık daha koyuydu sen yaptın mı hiç kaçıncı günü bir de

Canim ben pazar sabah 10 da iğne oldum pazarida sayacak miyim doktor bana 13.gun test yap dedi
Biraz gec gordum kusura bakma canim ben igne oldugum gunu saymadim 12.gun test yaptim aslinda 8.gunde yaptim ama ignenin etkisi pozitifti sonra hergun yaptim siliklesti cizgi 12.gun sabahi tek cizgiydi ogleden sonra bidaha deneyeyim dedim birden 2. Cizgi cikti ben şok

balımmm biz iyiyiz çok şükür geçen hafta biraz rahatsızdım serum feln yedim kendimize geldik onunda dışında sıcaklarla başım dertte boğuşuyorumm izne çıkmama az kaldı dört gözle bekliyorm sen nasılsın herşey yolunda mı
cnm bende iiyim 2 eylülde transferim var tam tarih vermedi ama 1 veya 2 si olur sanırım onun heycanı var hergün estrofem kullanıyorum bugünlere gelmek bile güzel çok şükür :dua: seninde iyi olmana çok sevindim havalar çok sıcakk gidiyor dikkat kuzum kendine

Kizlar bugun doktora gittim 2 cm aciklik varmis nst de hafif bir sancim cikmis ama benim hicbirseyim yok cumaya kadar sancin gelebilir dedi heyecanla beklemedeyim 🧡
Ne kadar güzel, kavuşma zamani geliyor 🙏🧿 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, hayırlı doğumların olsun kuzum

X