Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah hersey yolunda gider senin icin
maalesef kalbi duymadim dunki doktor cok kotu konustu kalbi atmiyor gelismemis kanla takip edelim dedi
Aynı şeyleri yaşadım.. ultrasonda embriyo boyundan kaç haftalık olduğu anlıyorlar eğer 6 haftalıksa kalp atışı görünmesi lazım. Benim ikizlerimin biri durmuştu diğerinde de kalp atışı ya yok ya görünmüyor ama düşük ihtimal dedi.. biz yine de 2 hafta bekledik ama o da durmuş bhcg de durduysa malesef aynı şeyi yaşıyoruz.. yine de bir hafta kadar bekleyebilirsin karar vermeden

Maalesef zehirler diye ilac verdi dusurmek icin dedi yok gelisim durmus kalp atmiyor

Görüştün mü doktorla.
Ağrın sancın kanama herhangi bir şey varmı
Hic birseyim yoktu biliyormusun bulantidan Baska maalesef olmadi kalbi durmus gelisimi de durmus o yuzden dusuk dedi
Hamile arkadaslarima cani gonulden hayirli sag salim kucaklarina almalarini
C Capanin Gururu Teyom unda hayirlisiyla hamile kalmasini nasip etsin rabbim

Kaç haftalık gözüküyor peki.
Benimde ilk gebelik 8 hafta kontrole gittiğimde 6.haftada kalbi durdu 2 haftadır habersiz kalbi durmuş benimle idi.
İlaç verdikler düşsün die düşmeylnce kürtaj yapmak zorunda kaldı doktor.

Amin inşallah sende tekrardan en kısa zamanda tekrar sağlıklı gebelik yaşarsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…