Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizler iyiyiz kuzum sen nasılsın herşey yolunda mı detaylıya girdin mi kilo aldın mı nası gidiyor
Yolunda canım ufak tefek kanamalar bir kere de idrar yolu enfeksiyonu oldu ama atlattık şükür.Kiloyu çok takıyorum ya çünkü fazla kiloyla hamile kaldım pandemi kiloları beni mahvetti Şimdiye kadar da 3.5-4 gibi aldım canım Haftaya detaylı var merakla biraz da stresle bekliyorum Senin yapıldı mı, bebiş nasıl

Detaylıya giderken boynunun altına yastık al canım. Şuan benim karnım epey büyüdüğünde n sırt üstü yatmakta nefes almakta zorlanıyorum, detaylı da uzun sürüyor. Sen de benim gibiysen muhakkak sırtını boynunu yükseltecek birşey al yanına

Günaydın kızlar
C Capanin Gururu Teyom canım tedavin hayırlı olsun güzel sonuçlar al inşallah bebişine kavuş LaRisaCca kuzum nasılsın bebişler nasıl? Sana birşey soracaktım daha önce konuşulmuştu sanırım burada robot süpürge olarak hangisini öneriyorsunuz?
edaecoo canım sen nasılsın bebiş nasıl?

Yaşarlarsa çift canım. Çok sağolasın
Sağol canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…