Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben gonapeptyl i transferden sonra kullandım bunlar olmadı ama çok sağlam yakmıştı

Evet bende oyle saniyordum 8 haftalik diye gittim bes haftalik cikti ben cok erken ogrendim sanirim
Rabbim darartir ama bunaltmaz insallah olacak
Valla canım çok çok erken öğrenmişsin sen inşallah olacak canım biraz sabır napalım
Evet bende oyle saniyordum 8 haftalik diye gittim bes haftalik cikti ben cok erken ogrendim sanirim
Rabbim darartir ama bunaltmaz insallah olaca

Kaç folikul görünüyor ne tahlili yaptılar? Benim yumurta çapına göre söylemişti opu gününü tahlilleri hiç bilmiyorum
Canım çatlamış olabilir biri dedi muayenede. Ona göre progesteron baktılar. Öyle olsa opu pazartesi olacaktı, transfer de ertlenecekti. Donduracaktı.Sonra kan iyi çıktı çatlamamış dediler. Umarım öyledir. 7 yumurta 3ü olgun, 4ü geride yetişebilir dediler. İçim buruk yaşamazlarsa diye. İyi düşüneyim iyi olsun inşallah

Yaaa kuzum gerçekten mi bol su içiyor musun peki boşver çık yat dinlen hiç kalkma gerekirse sen iymsn peki iyi düşün iyi olsun ya
Boş su içiyorum canım normalde de şimdi iyice arttırdım.
Rapor verdi c.tesi tekrar kontrol suyuna bakacak.
Diyetisyen diyet verdi şeker ölçümü takibi olcak bakalım ne olacak dua edin zamanında gelsin hayırlısı ile inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…