Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar
Yapmıcam dedim ama dayanamadım. İğne günü haric bugün 12. Günüm. 10 dk evvel yaptım. Ne diyorsunuz 12. Güne göre biraz fazla değilmi koyuluk
Yaptım canım bak burada
Aminn kuzum inşallah bende bugün versemmi diye düşündüm ama özel hastaneler uzak bana sağlık ocağıda yarın sonuc çıkarıyor yarına kadar kafayı yerim valla testle bakayım kesin olursa gider yaptırırm artık

Hadi inşallllaaaaaaahhhhh Rabbim emeklerinin karşılığını boşa çıkarmaz inşallah canımm dualarımdasınnn.
Alllah razı olsun canım rabbim seninde emeklerinin karşılığını versin inşallah yarın koyulaşmış bir test görelim senden kan ne zaman vericeksin

Alllah razı olsun canım rabbim seninde emeklerinin karşılığını versin inşallah yarın koyulaşmış bir test görelim senden kan ne zaman vericeksin
Ayyy inşallah koyulaşır canıııım Kanı yarın vercem inşallah yarın 12.gün olmuş oluyor heralde iğne etkisini kaybetmiştir .Ki benim doktorları kalırsan 10.günde yapılan test doğru sonucu verir diyorlar ama şidmiye kadar bu forumda okuduğum tüm yazılarda 10.gün iğne etkisi sürüyor diyorlardı

Bende hep öyle okudum bura da canım ya işte ama bilemedim doğrı olan ne birde herkeste etkisi bir olmaz o bir kesin zatennde. Yarın inşallah güzel haber veririz kuzum

Cookiie ay canımmm testini gördüm şimdii yazmadan edemedim
Baya koyu çıkmıs 12. Güne göre =)
İnsallah yarıın öbür günde böyle devam eder=)
Alırsın güzel haberi

Günaydın kızlar
Yapmıcam dedim ama dayanamadım. İğne günü haric bugün 12. Günüm. 10 dk evvel yaptım. Ne diyorsunuz 12. Güne göre biraz fazla değilmi koyuluk
Yaaa canım inşallah bebiştir tesadüfen gördüm çok sevindim bu normal kaset test mi? Yarın birdaha yapıp koyulaşıyor mu bak istersen

Yaaa canım inşallah bebiştir tesadüfen gördüm çok sevindim bu normal kaset test mi? Yarın birdaha yapıp koyulaşıyor mu bak istersen
Ay canımm inşallahh evet normal kaset test canım yarın tekrarlıcam bakalım kısmet inşallah hayırlısı olsun bitanem sen nasılsın

Ay canımm inşallahh evet normal kaset test canım yarın tekrarlıcam bakalım kısmet inşallah hayırlısı olsun bitanem sen nasılsın
Ay hadi inşallah fıstığım çok heyecanlandım senin için Benim daha çatlatma iğnesinden sonra 6.gün beklemeye devam çok merak ediyorum karnımda ağrılar var dün akşamdan beri acaba rahme mi geldi falan diye kafamda kurup duruyorum günaşırı ilişki olayını ne zaman bitirmek lazım ya onu söylemedi doktor

Ay çok zor bu bekleme kısmı canım ya günaşırı ilişki bizim bu ay olmadı bir iki kere oldu sonrasında 3 gün sonra flaan ben hep uyuyakaldım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…