Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya öyle mi hakkınızı helal edin kuzum hamdolsun şimdilik yok sıkıntılardan kurtulduk. Ben dün aşılama oldum bombayı patlatayım bi telaşla ani karar ile
Ne demek canım ya helal olsun Çok sevindim canım inşallah bebişin sana gelir bu tedavin vesilen olur

Rabbimin cennetinden senin için dualar editor minik yavrun. Rabbim veriyor ve alıyor teslim olmaktan başka malesefki çarez yok canım. Herşeyin hayırlısını dileyelim inşallah tez vakitte yavruna kavuşacaksın

Rabbimin cennetinden senin için dualar editor minik yavrun. Rabbim veriyor ve alıyor teslim olmaktan başka malesefki çarez yok canım. Herşeyin hayırlısını dileyelim inşallah tez vakitte yavruna kavuşacaksın
Aynen cnm Çaremiz yok beklicez.. Ins tez zamanda nasip eder Rabbim..

canim bence 13.güne göre yüksek çıkmış iki gün sonra mutlaka tekrarla ben 13.günde yaptırmıştım aynı tedavi ile 2 çıkmıştı inşallah pozitiftir dualarım seninle
Yarın misafirim gelecek gidemeyeceğim diye bu akşam test yaptırdım tekrar, dün betahcg 14,61 çıkmıştı, bu akşam 28,88 çıktı, sanırım hamileyim

Arkadaşlar ben sebepsiz infertiliden tedavi görüyorum. En son gittiğim doktor bana ilaç kullanımı önerdi ama kistim olduğu için 2-3 ay bekledik bu ay erken yumurtladığım için erken regl oldum kontrole gittim kisti atmışım doktorum bana klomen yazmış bana dedi ki regl sonu kullanmaya başla 5 gün kullan sonraki 10 gün de bol ilişkide bulun adet olursan gel olmazsan gebelik takibi yaparız dedi. Burada bi çok konuda şunu okudum yumurta takibi yapılması gerekiyormuş bana doktorum öyle bişey demedi. Bi de ben de her ay kist oluşuyor. İlaç bittiğin de doktor çağırmasa bile ben gitsem mi kontrole kafam çok karışık şu an. Yeniden kist oluşumla diye de korkuyorum çünkü uzun süre o kist benden gitmiyor

Yaa çok güzel hayırlı olsun ne tedavi uygulamıştınız bu ay ???
Çoookk teşekkür ederiim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah Canım biz 1 sene önce kontrollerimizi yaptırdık, bir sorun olmadığını öğrenince 1 senedir deniyorduk, kısmet olmadı. Şubat ve Mart aylarında adetim 10'ar gün gecikti, testler negatif ama adet gecikmesi hiç başıma gelen bir şey değildi, hemen doktora gittim, 5 cm'lik kist vardı ama doktorum hiç sorun yok diyip doğum kontrol verdi. 28 günlük Hapın Bittinin 2. Günü adet oldum, 2 gün sonra hormon için teste gittim o arada kistimin yok olduğunu öğrenince doktor denemeler 1 seneyi geçtiği için klomen tedavisine başlayalım dedi, 5 gün klomen, 22 Mayıs'ta çatlatma iğnesi derken buralara geldik... İlk klomen+ovitrelle deneyiminde hamile kalacağıma inanmıyordum doğrusu, hep 2-3 deneme diyenler oluyordu, çok şükür

Son düzenleme:
Canım Merhaba, 5 gün klomenden sonraki 3. Ya da 4. Gün yumurta takibi yaptırmak için gidebilirsin istersen için rahat etmeyecekse. Yumurtalıkların durumuna göre tam zamanında yakalarsa çatlatma iğnesi verir belki çünkü ?

Canım her ay kist oluşuyorsa çatlamayan yumurta oluyordur. Ovu testiyle de takip edebilirsin bu ay. Çatlatma iğnesi vermedi değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…