Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bebek için erken canım. Endişe etme kuzum
Saol canım benim. 😶 Sorma bı endiselendim. Aslında birazda ters bişey varsa doktor keşke gelseydin derse gibi düşündüm. Mudahale edilecek bişey varsa gitmezsen pişman olurum dedim. Ama doktor bişey demedi . Test günü beklicem artık hayırlısı çok teşekkür ederim 🙂🤲

Çok geçmiş olsun canım😶🧿🧿 artık test gününü bekliyorum haftaya test yaptircaz artık inşallah pozitifi görürüz🥰🤲sanırım bir haftaya falan azalirmis ağrılar. sizde nasıl oldu
Benm de 1 hafta ağrım oldu hala daha var canım. Sol kasığıma özellikle çok giriyor. Keseyi görmemize rağmen :)

Gelecek hafta gideceğim inşallah canım. Bakalım doktor ne diyecek 😍sen ne yapıyorsun nasılsın
Hadi bakalım güzel haberler almayı nasip etsin rabbim.. Bende de aynı başladı yıne adet belirtileri. Doktoruma msj aticam bakalım heralde 2. Yada 3.gunu çağırır

Selam kuşum hamd olsun iyiler sen nasılson neler yapıyorsun 🤗
Mas iyi olsunlar hep💙💖 aynı cnm ya beklemeye devam. Adet belirtileri basladi olurum bi kac güne. Clife kullandım ya adetim 2 3 gün erken geliyor 3 aydır heralde erken yumurtlama oluyor. Bide biz geçen sene kızımı haziran 12 de öğrenmiştik onun verdiği bi hüzün var içimde su gunlerde..

Kızlar selam. Kaç gündür elime telefonu alamıyorum. Hepinize iyi dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim darısı başınıza olsun. Doğum lokal anestezi ile oldu fakat ciddi tansiyonum düştü. Sonrasında çabuk toparladım çok şükür. Ağrılarım devam ediyor. Bebişe gelince şükür iyi. Ama memeyi reddediyor. Gün içerisinde sürekli sağıp vermeye çalışıyorum ki emmediği için süt sorunu da yaşıyorum. Mama ile destekliyoruz. Yarın topuk kanı alınacak. Genel olarak haberler böyle. Umarım hepiniz iyisinizdir. Aklımdasınız 🎈

Hamd olsun iyiyiz canım. Senden epeyce haber bekledik merak ettik çok kere etiketledik bir sorun yok değil mi neler yaptın anlatsana 🤗
Ya öyle mi hakkınızı helal edin kuzum hamdolsun şimdilik yok sıkıntılardan kurtulduk. Ben dün aşılama oldum bombayı patlatayım bi telaşla ani karar ile

Kızlar selam. Kaç gündür elime telefonu alamıyorum. Hepinize iyi dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim darısı başınıza olsun. Doğum lokal anestezi ile oldu fakat ciddi tansiyonum düştü. Sonrasında çabuk toparladım çok şükür. Ağrılarım devam ediyor. Bebişe gelince şükür iyi. Ama memeyi reddediyor. Gün içerisinde sürekli sağıp vermeye çalışıyorum ki emmediği için süt sorunu da yaşıyorum. Mama ile destekliyoruz. Yarın topuk kanı alınacak. Genel olarak haberler böyle. Umarım hepiniz iyisinizdir. Aklımdasınız 🎈
Ya gözün aydın canım

X