Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah kötü bişey değildir benm hala ağrılarım var canım doktorum ağrım olduğunda tutunmaya çalışıyor yerleşmeye çalışıyor diyordu

Aminn canımm sıra sende insalllah bu ay pozitifi görürsün mutluluk sizinle olsun insallah

Çıkar kuzum, bence kan verebilirsin :) Regl gelecekmiş gibi ağrılar gebelik belirtisi de olabilir. Göğüslere çok takılma....

yarın vereyim o zaman, çok ümitsizim ama çok da merak ediyorum bi mucize olmuşmudur diye, bana dua edin inşallah tutmuştur bu sefer

Aminn canımm sıra sende insalllah bu ay pozitifi görürsün mutluluk sizinle olsun insallah
Amiin çok teşekkür ederim

İnsallah kötü bişey değildir benm hala ağrılarım var canım doktorum ağrım olduğunda tutunmaya çalışıyor yerleşmeye çalışıyor diyordu
Önce banada yerleşmeye çalışıyordur dedi ama geçmezse gel dedi. Bende gittim ağrım azaldı ama yinede gittim ters bişey varsa müdahale edilir en azından diye ama bişey demedi bakalım beklicez artık

bebek için erken canım. Endişe etme kuzum

Önce banada yerleşmeye çalışıyordur dedi ama geçmezse gel dedi. Bende gittim ağrım azaldı ama yinede gittim ters bişey varsa müdahale edilir en azından diye ama bişey demedi bakalım beklicez artık
Aynen canım benm 2 kez kanamam oldu ağrıyı geç... Bir gün boyunca sürmüştü

canim bence 13.güne göre yüksek çıkmış iki gün sonra mutlaka tekrarla ben 13.günde yaptırmıştım aynı tedavi ile 2 çıkmıştı inşallah pozitiftir dualarım seninle

canim versen çıkar bence benimde 10.günüm geçti gögüs hassasiyetim ver gitsin öğren rahatla inşallah güzel haber alırsın ama beklemek nasıl zor çok iyi biliyorum umarım pozitif sonuç alırsın dualarım seninle

evt beklemek çok zor oluyor gerçekten, ztn ümitlenmemeye çalışıyodum olumsuz olursa yıkılmıyım diye ama merak ettim artık iyici, inşallah yarın veririm kan

canim bence 13.güne göre yüksek çıkmış iki gün sonra mutlaka tekrarla ben 13.günde yaptırmıştım aynı tedavi ile 2 çıkmıştı inşallah pozitiftir dualarım seninle
Ay inşallah ilaç etkisi değildir, ona emin olamadım. evet yarın akşam test yaptırıcam tekrardan... Çoook teşekkür ederim

Kızlar günaydın
Transferimin 17.gününde kesemizi gördük çok şükür haftaya kalp atışı için çağırdı doktor. Tam 5 haftalıkmış :))
oyy yesnlerrrrrrr onuuu çok sevndm cnm saglıkla ilerlesin inşallah
Kuzumm sağlıkla al kucağına inşallah
Ayyyyyy prensesss geliyoooo maşallah kuzum sağlıkla kucağına al inşallah
nazlı oluşundan belliydi zaten
teyzoşları tşekkür ederizzzz en güzel dilekler bizden size gelsinnnn hepinizi öpüyoruzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…