Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba özellikle hamile kalan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim çatlatma iğnesi sonrası ilişki düzeniniz nasıl oldu kaçıncı saatte ve ne aralıkla önerildi bir söylerseniz çok sevinicem az önce yaptım çatlatma iğnemi bu ay 3.kez genelde hep 36 saat deniliyor ya 2 aydır öyle yaptık olmadı . Bir de üst üste 2 gün mü olmalı sizce

kuzu kaçıncı gün oldu bugn
28 mayıs öğleni transfer yapıldı, yani 7. Gün dolmuş oluyor bugün. 5. Gün embriyosu 4ab ve 4bb transfer edilmişti. Olsa azda olsa bir çizgi çıkardı canım ama yokkkk
İnşallah diğer bekleyenler pozitifi görür.
Umudumda vardı ha olacak gibi hissetmiştim,
Dün son bölümünü masumlar apartmanını izlerken Naci bir söz söylemişti "Umut Kahpedir" ... bugün aynı şeyi ben söylüyorum.

Son düzenleme:
Burda seni arada takip ediyordum ins pozitife döner ama rabbim neyi nasip ediyosa o oluyor dicek bişey imiz yok malesef..

Portikooo
Ben de seni çok özledim. İyiyiz hamd olsun. Büyüyoruz. Sende ne var ne yok
19. Hafta olmuş yol yarılanmış yaa maşallah
Bizde büyüyoruz larim ama benim büyüyenler yumurta İğne oluyorum işte bugün son iğnem. Yarın kontrolüm var bakalım çatlatcazmı napcaz hayırlısı

Yok canım ya bu saatten sonra değişmez diye düşünüyorum. Bir gün inşallah görürüm
Canım senle aynı gün transfer oldum kan testi verdin mi ben hiç test yapmadım henüz direk kan vermeyi düşünüyorum. Kaset testler yablniltacak zaten çatlatma igneleri yanıltıcı yakınlarda bı yer varsa kan verseydin

Kan vermedim de zaten çizgi çıkmadı ki çatlatma iğnesi yanıltsın.
Yani çatlama iğnesi yapıldı diye negatif sonuç negatif olmayabilir mi demek istedin anlamadım canım.
İnşallah sen pozitif görürsün kuzum

Ne bilim kaset test bozuktur biseydir. senden bı farkım yok işte umut . senin tutmadiysa benim daha zor Allah hayırlısını versin. Üzülme çok

Canım bu ezbere söylenecek bir şey değil ki, adeti düzenli olan ve düzensiz olana göre ve olgunlaşan yumurtanın büyüklüğüne göre değişiyor. Benim düzenli olduğu için ve yumurtalarım 20-21 mm bulduğu için, iğneyi olduğum sabahın gecesi, sonraki gün, bir gün ara ve sonraki gün ilişki önermişti doktorum. Ama pcos olan bir arkadaşıma iğneyi vurulduktan sonra gün aşırı 5-6 kez olacak şekilde önermişti doktoru. Yani doktor nasıl diyorsa doğrudur bence canım.

Neden daha zor olsun yüzde 50-60 şansın var.
Ben o yüzde 40 şanssız olanlardanım. İnşallah sen olmazsın.
canım benim olumsuzu tatmış biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Ama biraz yıkılıp sonra silkelenip tekrar başlıyoruz. Yeniden yeni umutlarla. Türkiye'yi de düşün canım istersen. İran maalesef çok kapalı kaldı tedavide. Bilinen sorunun yok şükür. İnşallah güzel olacak.

Canım ben transferin 9. Günü silik çizgi görmüştüm aynı gün kan verdim çıktı. Onun öncesinde test yapmamıştım kan verme imkanin varsa kan ver ilaclarini bırakma kesinleşene kadar

Ayşe bünyeden bünyeye değişiyor idrara geçmesi, belki daha idrara geçmemştir ya sa çok su içmişsindir birikmemiştir ne bileyim, 7. Gün çok erken bence, inşallah ilerleyen günlerde görürüz pozitifi
Bende bunu önerecektim, bilgi vermediler falan orda sende iyice strese girdin, eğer bu olumsuz sonuçlanırsa türkiyeye gelip burda deneme şansın var mı Ayseee1987 ??? Ayrıca henüz kesin bir karar çıkmış da değil olumluyu düşünelim de inşallah pozitifde döner, sonuçta kan vermedin henüz

kızlar bende kan testi verdim bugün çatlatma iğnesinşn 13. Günündeyim, aşılamanın da 11. Günü, yarındı normalde test günüm, bugün olsa çıkar mı sizce ?

Cikar canim hadi insallah
Ayseee1987 insallah erken oldugu icin cikmamistir gene cikar insallah pozitife doner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…