Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim çok geçmiş olsun.. İlk defa böyle birşey duyuyorum. Umarım karından vurulan iğne sana daha iyi gelir ve bu süreci kolayca atlatırsın, kalbim ve dularım seninle

kalıp da dondurulan oldu mu canım
4 tane toplanmış, 3 tanesi döllenmiş. 1 tanesi geç gelişip erken veda etmiş, 2 tanesi olması gerektiği gibi gelişmiş,onları da direk transfer etti zaten çok ta bana soru sormadılar fikir fln almadılar. Sallamadılar yani ben 1 için dondurulsun isteyecektim. Meğer herşeyi hazır etmişler, hop 1 dk da rahme koydular
İşte o an dedim ki kısmetse yani eğer ikiz olacaksa istediğin kadar istemiyorum de, birşey yazılmışsa o olur, değiştiremezsin.

kuzuş kurtuluruz bir defada

Diyosunnnn kaç kat zahmet edecen yapacağın her şeyde onu hesap ettin mi peki sen kesin çift koyacan belli oldu. Hahah
Hayırlısıysa olsun inşallah birtanem
benim yaş gereği 2 koyulacak zaten. Kuzum çift koydurmasam da yaşım geçiyor diye 2 seneye tekrar düşünme zorundayım. Bari bi kerede çıksın aradan

Canım benim çok geçmiş olsun.. İlk defa böyle birşey duyuyorum. Umarım karından vurulan iğne sana daha iyi gelir ve bu süreci kolayca atlatırsın, kalbim ve dularım seninle
Çok sağol canım benim hep beraber kolayca atlatalım insallah

Maşallah bugün bende transferini oldum inşallah hayırlı haber alırız ikimizde Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın
Aynı gün mü transfer olmuşuz. Negüzel
Amin canım inşallah
Senin nasıldı, kaçıncı gün kalitesi fln , kaçtan konuldu daha sorardım da yavaş yavaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…