Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa hamilemiisinn canım çok sevindin sağlıkla gelsin tebrik ederim

Bana idrara sıkışık gel demediler... Hatta transfer öncesi lavaboya gidebilirsin dediler. Transfer sonrasında 15dk aynı pozisyonda kaldım, sonra klinikten cıktık, arabayla 1 saat yol gittik evde uzandım...

Kızlar hepinize sevgiler

Sabah ya transfer için gideceğim...
Ya da transferin olmayacağını öğrenmeye gideceğim.
Her ikisinede hazırım,
Transfer Olmayacaksa, embriyo kalmamışsa elbette çok üzüleceğim; bunu bu kadar isterken eğer üzülmezsem kendimde sorun aramam gerekir
Hoş transfer olacaksa bile tutacak mı ki? Ama bunu inanın 5 gündür düşünmedim. Diğer sorudan bu soruyu kendime soramadım bile
Allahım hayırlı eylesin inşallah ol desin ve olsun

Benim için güzel dileklerde bulunan herkesten Allah razı olsun

Şimdilik iyiyim kuzum, haber vermeyecekler canım direk transfer diye gideceğim, yani Akla Kara Sabah Belli Olacak
Ayseee1987 inşallah yarın güzel haberler alırsın canım benim
Sağol teom benim, inşallah güzel şeyler olur artık canım yaa

Evet evet yumurtlama takibi doktorum aşılamamı yapalım dedi ama ben bi 4 ay falan daha bunu denemek istiyorum, bakalım hayırlısı herşeyin
sen ne durumdasın canım nabıyosun
İnşallah bu süreçte kendiliğinden hamile kalırsın ben de aşılama yaptırdım pazartesi, beklemedeyim şuan
Asko ben bakıyorum da eskisi gibi değil koydeyim internet çekmiyor çoğu zaman sayfayı ilerletince dönüp duruyor net sinir olup bırakıyorum benim aynı eşim görevde o yüzden bu ay yok
Yavaş internet bile sinir ediyo insanı haklısın bağlanamıyorsa hepten sinir bozucu
İnşallah güzel haberler verecekler sana ve biz de güzel haberlerini bekliyor olacağız yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin hayırlı haberker alırsın pozitifi görürsün inşallah hayırlısıyla mutlaka haber bekliyoruz yarın senden

İnşallah rabbim hepimize nasip etsin sen en heyecanlı ve endişeli sürece gelmişsin 1 hafta sonra inşallah pozitifi alırsınn 4 gözle beklicem

Aynen

Herşey gönlünce olsun canim inşallah güzel haberlerle gelirsin iyi düşün iyi olsun herşey nasip

Kotu dusunme guzel haberlelerle gel insallah

Insallah Rabbim ol der.

bir türlü gidemedim kana eşim biraz grip oldu yarına kaldı bende gidemeyince test yaptım böyle şıktı yine 13. Gün gece 22 de yaptım
Var gibi görünüyor acikcasi 13 güne igne etkisi kalmamis olmasi gerekiyor ama senin testlerin gittikce silindi. Bundan sonra cizginin koyulasmasi lazim

canım büyük gün yani bu gün.
hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah her şey yolunda olacaktır.
Dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…