Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın...
Kaç gündür hamileliğimi öğrendim öğreneli sürekli hastalık peşimi bırakmıyor
Önce minik lekelenmem olmuştu tutunmadır dedik önemsemedik. 7.günümde hafif bir ıkınmayla kanamam açıldı. 1 gün boyunca devam etti. Neyse ki bhcg değerim 131 gelmişti. Kanama nedeniyle sabah aksam a çıkardı progestan ampül'ü.

Progestanı ilk vuruluşum olacaktı diğer göbekten olan acıtmayan pahalı iğne bize fazla gelmişti . Progestanı vuruldum ama bacağım hiç tutmaz oldu . 2.dozu da mecbur vuruldum o bacağımda deli gibi şişti . Daha sonra ateşim çıkmaya basladı 38 e ..
parol içiyorum düşmüyor duşa giriyorum düşmüyor... Gittik dahiliyeye kanımda enfeksiyon çıktı vucudum etlerim acıyor kemiklerim ağrıyor yatamıyorum bile.midem çok kötü hiçbirşey yiyemiyorum .

Enfeksiyon yapıyormus hepsini tabii ki. Daha bebişim 4 bucuk haftalıkken antibiyotik içiyorum ve cokta korkuyorum
2. bhcg nin sonucu iyi geldi 2 katı artmış tek moral kaynağım o oldu. Mecburen göbekten iğneye geçtik pahalıda olsa çünkü bu progestanı vurulmam imkansız a yakın birşeydi... Tecrübelerimi anlatıyorum ki faydalananlar olur belki

Canım ya çok geçmiş olsun.
Dikkat et kendine sağlıcakla kucağına alınca hepsini unutacaksın inşallah.

cnm bnnm çok çok geçmiş olsun bu günleri bebişin büyünce unutacaksın rabbim sağlıkla kucagına almanıda nasip etsn bnde göbekten vuruldum ztn kalp atışını duyunca bırakıyorsun bn bırakmıştm biraz sık dişini

Haklısın canım insallah sağolasın. Bakalım 4 tane vuruyorum prolutexi. Keseyi bi görelimde belki azaltırız dedi. Bakalım canım

canim çooook geçmiş olsun acil acil şifalar diliyorum en kısa sürede sapasağlam olun inşallah

M merve_1 maalesef gecikti adetim estrofem kaynakli sanirim goguslerim de yeni agrimaya başladı. Normalde adetten 1 hafta once baslardi. Pek sabırla beklediğimi söyleyemem olsa da yeni tedaviye baslasam istiyorum
Benim de leke geldi ama artmadi bir türlü bekliyorum. Doktoru aradım sökülmezse pazartesi gel söktürücü vereyim dedi. Bu da tedaviyi en az onbeş gün geciktirir Biran önce adet olup yeni ay için başlamak istiyorum ben de. Bu ay gynositol, balık yağı ve arı sütü kullanacağım yanında da klomen olur herhalde. Çatlatma iğnesi ve estrofem kullanmak istemiyorum bakalım doktor ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…