Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese selam bir sorum olacak size ben şimdi bu ay tedaviyi bıraktım doktorum dinlendirelim seni dedi ama klomenini kullan dedi kullandım bugün 13.gün ilişki dönemi yani ama eşimin kas gevşetici ağrı kesici tarzda ilaç kullanması gerekti bir süre kullanacak.. Bunun sprem e Bi zararı var mı acaba bilen var mı canlarım??? tamda bu döneme denk geldi ovülasyon testi yaptım sanki 10.11.gün pik gibi geldi ama emin olamadım olsamda kaçırdık zaten eşim rahatsızdı ama 10.11.günler yumurtlama olmaz benim normalde inşallah olmamıştır.. Stres yapmam için doktor muayeneye gelme dedi ama o kadar herşey üst üste geldi ki daha çok stres oldum

Canım bak tekrar test yaptım toplu aldığım için işte yapıyorum kan verdim ama yarın çıkacak
14. Gün bitiyor
Canım kan sonucun çıktı mı nedir sonuç inşallah pozitiftir
Yaa ayşe bende bütün gün uyuyorum aynen, bu progestan beni de mahvetti tansiyonum fln düşüyo başım dönüyo sonra hoop orda burda uyuyakalıyorum halim de yok bütün gün yatıyorum ya
Hayırlısıyla sağlıkla al kucağına inşallah

Canım benm transfer sonrası 5.günümde çok net çıktı çizgim hiç beklemeye gerek yok varsa çıkıyor 7.günden sonra kanımı da 7.gün verdim doktoruma kalsa 12.günde ver diyordu ama kanamam oldugu icin öne almıştık Ayseee1987

Malesef progestan beni de öyle yaptı canım ama gülü seven dikenine katlanır hesabı kullanacaz mecbur

Ben zaten 15 gün bekleyemem canım senin net çıkan erken gebelik testlerindendi dimi? Diğeri çok silik çıkmıştı, doğrumu canım?

Ben zaten 15 gün bekleyemem canım senin net çıkan erken gebelik testlerindendi dimi? Diğeri çok silik çıkmıştı, doğrumu canım?
Aynen canım erken gebelik testinde çok net çıkmıstı diğer normal testte silik çıkmıştı gözle görülüyordu ama erken ki daha net değildi

Günaydın canım buara biraz zor bir zamsn atlatıyorum canım kanamam oldu geçen hafta düşük tehlikesi dediler 2 gün hastanede yattım şimdide sürekli istirahat ediyorum sen napıyosun senin nasıl gidiyor
Çok geçmişler olsun canım. Transfer oldum ben de biliyorsun.
benimde kanamam açıldı 1 gün boyunca sürdü çok korktum yürüyüşü yasakladı doktorum full yatacaksın dedi iğnelerimin dozunu arttırdı. Bakalım haftaya keseyi görsem rahatlıcam. O kanama alanı biriken kanamalar bence . Bir yerde patlak verip dışarı atıyor kendini. Herkes transferden sonra yürüyüş öneriyor ama bence herkesin bünyesine uygun değil bu . Çok dikkat et kendine insallah birdaha tekrarlanmaz

Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine ilk 3 ay

Canım hiç kötü düşünme benim çok kanamam geldi birden hatta inan biz düşürdüm falan sandık halbuki bebişler iyiymiş ve kanama alanım iğneler sayesinde baya bi küçüldü kuzum emin ol seninde küçülmüştür banada kan sulandırıcı falan bıraktırdı bol istirahat dedi canım birde moral hiç kötü düşünme Rabbim korusun inşallah ne zaman gideceksin canım haftaya?

Birde canım bebiş tutunması için aksine çok hareket etmemek gerekliymiş ilk 3 ay etcen ama biraz daha sınırlı inan ben eskisi gibi davranıyordum ama gittiğim 2 doktorda 3 ay kritik dönem biraz daha dikkatli davranmakta fayda var dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…