Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim çok heyecanlıyım. Senin nasıl, kaç gün oldu aşılama
Bende bşey yok henüz, ara ara alt karında ağrı oluyor bir de de akıntı var sürekli o da progestandan sanırım, cumartesi çatlatma iğnesi yapmıştım pazartesi aşılama olmuştum işte daha 4. Gün aşılamadan sonraki, teee 5 haziranda test günüm, bekliyoruz bakalım inşallah pozitif olur bu seferç beklerken ne hayaller ne ümitler geçiyor insanın aklından, rabbim boşa çıkarmasın

Aminnn

Öyle düşünme hayırlısıyla transferin yapılsın da 3. Gün 5. gün tutacak olan bebiş tutuyor, Allahın izniyle kavuş yavruna inşallah kaç tane transfer yapılacak?
Canım nasılsın aşılama yapıldı sanada degilmi sonuç ne zaman inşallah tutmuşturHaklısın canım valla 6 yumurta dollendi demişlerdi ama kaç tanesi yaşadı üçüncü gune geldi bende bilmiyorum tek transver yapılır büyük ihtimalle kalan varmı donduracak kadar bilmiyorum yarın öğreneceğiz hepsini hayırlısı inşallah bebeğim tutar ne bilim ilk bı panikledim ama desteğiniz sayesinde sakinledim biraz inşallah pozitif olacak iyi düşünelim iyi olsun

İyiyim ben çok şükür, şu aşılama için kullandığım ilaçlardan biraz sarsılmıştım geçen hafta ama bu hafta geçiyor etkisi neyseki, progestanın yorgunluk halsizlik uyku gibi etkileri var sadece şuan, sonuç 5 haziranda belli olacak gidip direkt kan vericm bakalım kısmetse, test falan da almadım eve yapıp yapıp delirmiyim diye çatlatma iğnesinden dolayı pozitif çıkıcak çünkü iğne etkisi mi gebelik mi diye merak edip strese giricm, hiç girmiyim test işine dedim
haydi bakalım yarın hayırlı güzel haberler al inşallah, panik yook herşey güzelce ilerleyecek bak yumurta toplandı döllendi derken bu güne geldik çok şükür, bundan sonrası da güzelce ilerleyecek inşallah

Hellog kizlar bende hersey yolinda sukur
İse basladim ,yaz temizligi derken kosturuyorum
Sizde ne var yok
Hoşgeldiin özledik seni halleycik, herşeyin yolunda olmasına çok sevindim iş de hayırlı olsun ben pazartesi aşılama yaptırdım onu bekliyorum 14 gün onun dışında bende de bişey yok

Super haber canimm buu insallah poztifi gorursun
Bende operasyondan sonra bir sure kendim deneyip sonra direk tupe gecicem
Yazi guzel degerlendirelim bakalim

Super haber canimm buu insallah poztifi gorursun
Bende operasyondan sonra bir sure kendim deneyip sonra direk tupe gecicem
Yazi guzel degerlendirelim bakalim
amiin inşallah daha fazla uğraşmadan aşılama tutar pozitif görürüm, yaz döneminde akışına bırakmak en iyisi gerçekten, aşılama olumsuz sonuçlanırsa ben de aynı fikirdeyim, şu yasaklar tamamen kalksa da bi rahat rahat güzel bir yaz geçirsek

Hanımlar desteğiniz için teşekkür ederim canlar transfer sonrası için tavsiyeniz varsa öğreneyim C Capanin Gururu Teyom LaRisaCca Nm88326 yardımlarinizi beklerim
Transfer sonrası LaRisaCca nın dediği gibi her gün yürüdüm, 20 dk :) Avokado tutunmayı artırıyormus dediler, onu tükettim. Çiğ kuruyemiş tükettim, afedersin kabız olmamak lazım diye Kuru kayısı yedim bol su içtim. Gerisi normal hayat :))) tabi doktorumyükseğe uzanma ağır kaldırma, ani hareket yapma demişti, bunlar da önemli.

Süper hepsini yaparım avakado yiyordum bı süredir en azından haftada iki üç gün yiyodum devam ederim. İdrara sıkışık gel dediler transfer sonrası ne kadar yatırırlar bilmiyorum hemen yerimden kalkmayim degilmi

bir türlü gidemedim kana eşim biraz grip oldu yarına kaldı bende gidemeyince test yaptım böyle şıktı yine 13. Gün gece 22 de yaptım

Eklentiler

• EFE8C5E4-A62F-4C14-80EA-2D35C8709CC0.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 32
  • BEA9AAA4-A15F-4303-A456-A3C5004F95CC.jpeg
    116,3 KB · Görüntüleme: 34
Aşılama ya da tüp bebek değil sanırım, yumurta takibi mi ?? İnşallah bu sefer tutturursun ya
Evet evet yumurtlama takibi doktorum aşılamamı yapalım dedi ama ben bi 4 ay falan daha bunu denemek istiyorum, bakalım hayırlısı herşeyin
sen ne durumdasın canım nabıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…