Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzucumm allahımmm sana güzl hbrler almanı nasip etsn inşallah rabbim yüzüne baksınnn bbgmmm

Çok mutlu oldum sağol canımcım ya sol kasıkta özellikle sızı şeklinde oluyor vajinaya bişey batırmışcasına ağrıyor. anlamadım seninde mi böyle ağırmışmıydı. Bebek sola mı tutunmaya calısıyor hiç anlamadım

Film çekilmek zor bir durum değil dimi acı falan olmuyor dimi özel değilse kusura bakmayın bilgim yok bende öbür ay olmadı cekileyim

Kızzz harika nasıl bu kadar kırmızı çıkmış ki 6 günde çift embriyomu koymuşlardı canım? Eğer çift se bence 2 side tutmuş gibi
Daha ne koyulaşması koyu zatenSağlıcakla kucağına al canım.
Darısı başımıza inşallah

Film çekilmek zor bir durum değil dimi acı falan olmuyor dimi özel değilse kusura bakmayın bilgim yok bende öbür ay olmadı cekileyim
Valla anestezili ya da anestezi olmadan çekiyorlar bana doktorum anesteziden hiç bahsetmedi. Kusura bakılacak bişey yok canım benim birbirimize yardımcı olmak için burdayız zaten samimi olmak gerekirse benim sancım ağrım oldu kişiden kişiye değişiyor ama doktorlar zaten adım adım sana sorarak devam ediyor işleme hani böyle en üst seviyede adet ağrın olur ya öyle bişey benim filmden sonra takip eden 1 saat ağrım oldu birazda kaynanam oldu ama kanama normal filmden kaynaklı doktor söylemişti zaten 2 gün falan az az kanama oldu .. Bebiş için dayanılamayacak bişey değil zaten istersen anesteziden yaparlar heralde bişey duymazsın canım

Hep dualarımdasınız canım benim aminnn insallah
Canım tek embriyo koydu doktorum erken gebelik testi diye böyle çıktı bence çünkü normal test baya silik

kuzucumm allahımmm sana güzl hbrler almanı nasip etsn inşallah rabbim yüzüne baksınnn bbgmmm
Aminn çok teşekkür ederim sen nasılsın bebik ne yapıyor cinsiyet belli oldu mu
Lumix ne yaptın canım? Aşılaman nasıl geçti? Yine ağrılı mı oldu? İnşallah herşey yolunda girmiştir
Yapıldı bugün aşılama, hiç ağrı olmadı çok hafif adet ağrısı gibi bişeydi, tüp bebekte kullanılan transfer kateteri kullanılarak yapıldı, ultrasonla fln da baktılar, gayet güzel geçti çok şükür, şimdi 14 gün beklemedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…