Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım teşekkür ederim acı eşiğim yüksektir zaten dediğin gibi katlanır insan herşeye
Valla anestezili ya da anestezi olmadan çekiyorlar bana doktorum anesteziden hiç bahsetmedi. Kusura bakılacak bişey yok canım benim birbirimize yardımcı olmak için burdayız zaten 😘samimi olmak gerekirse benim sancım ağrım oldu kişiden kişiye değişiyor ama doktorlar zaten adım adım sana sorarak devam ediyor işleme hani böyle en üst seviyede adet ağrın olur ya öyle bişey benim filmden sonra takip eden 1 saat ağrım oldu birazda kaynanam oldu ama kanama normal filmden kaynaklı doktor söylemişti zaten 2 gün falan az az kanama oldu .. Bebiş için dayanılamayacak bişey değil zaten istersen anesteziden yaparlar heralde bişey duymazsın canım 🤗

merhaba ovitrelle 13.günde erken gebelik testim negatif çıktı böyle olup pozitife dönen var mı acaba?
Malesef benim 12.gunde negatif çıktı sonra 15.gunde bir daha yaptım yine çıkmadı ama burada çıkanlarda olmuş dua etmeye devam ❣️ benimde daha regly gelmedi ama yinede kendimi umutlandirmiyorum😂

Çekil bir an önce canım zararı yok yararı var.. Beni ilaca başlamadan önce doktorum seni boşuna yıpratmayalım önce film çekelim dedi hem film hem de tedavi biçimidir film dedi bende hemen çekildim sorun çıkmadı çok şükür sadece kanallarım biraz ince yapılırmış tıkanıklık yok o da genel yapısıymış. Yıpratmadan kendini hemen hallet inşallah gerek kalmaz orası ayrı 😘🤗
Bu hafta çekileceğim inşallah. 1 ay kullandım ovitrelle bu aya vermez sanırım letu kullanıyordum yumurta geliştirmek için ona da ara verdim hayırlısıyla filmin faydasını görürüm 🥰

Magnifiaque Magnifiaque naber canım unutma beni 😂🤗
Unuturmuyum hic dualarimdasin ❤️
Aminn çok teşekkür ederim sen nasılsın bebik ne yapıyor cinsiyet belli oldu mu 🥰

Yapıldı bugün aşılama, hiç ağrı olmadı çok hafif adet ağrısı gibi bişeydi, tüp bebekte kullanılan transfer kateteri kullanılarak yapıldı, ultrasonla fln da baktılar, gayet güzel geçti çok şükür, şimdi 14 gün beklemedeyim 😍
Hadi guzel haberler alalim ❤️

Aminn çok teşekkür ederim sen nasılsın bebik ne yapıyor cinsiyet belli oldu mu 🥰

Yapıldı bugün aşılama, hiç ağrı olmadı çok hafif adet ağrısı gibi bişeydi, tüp bebekte kullanılan transfer kateteri kullanılarak yapıldı, ultrasonla fln da baktılar, gayet güzel geçti çok şükür, şimdi 14 gün beklemedeyim 😍
Çok sevindim aşılmanın güzel geçmesine😘 bide gonal f kullandın zaten, ben umutluyum senden, Ayyy hadi bu ay beklemedeyiz, heyecanlı bir ay olacak, sonumuz güzel olsun inşallah canım😍🌹

Canım, inşallah bebeklerin seninledir, yakında belki de ikiz haberi alırız senden :)) Dualarım seninle :))
İnşallah çok teşekkür ederim 🥰🥰🥰
Çok sevindim aşılmanın güzel geçmesine😘 bide gonal f kullandın zaten, ben umutluyum senden, Ayyy hadi bu ay beklemedeyiz, heyecanlı bir ay olacak, sonumuz güzel olsun inşallah canım😍🌹
O gonal f beni fena sarstı ama kullandığıma değer inşallah 😍 hadi inşallah beraber güzel haberler alalım bu ay 😍😍😍
ayy ayşee nasıl beklicez sonucu ya 😍

Dün pozitif miydi varmı dünün testinin fotosu
Dün evet cizgi vardi. 10. Gün ben de heyecanlandim ama değilmiş ertesi gün yani bugün silindi
IMG_20210523_145254.jpg

Eklentiler

• CF042C40-2F0E-47FC-AA3A-58849E8C88F5.jpeg
    CF042C40-2F0E-47FC-AA3A-58849E8C88F5.jpeg
    175,4 KB · Görüntüleme: 30
  • 85FB3957-A3AF-4F3F-BD1B-42928A8337D6.jpeg
    85FB3957-A3AF-4F3F-BD1B-42928A8337D6.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 30
Çok mutlu oldum sağol canımcım 🤗 ya sol kasıkta özellikle sızı şeklinde oluyor vajinaya bişey batırmışcasına ağrıyor. anlamadım seninde mi böyle ağırmışmıydı. Bebek sola mı tutunmaya calısıyor hiç anlamadım 🤷🏻‍♀️
kuzum bnm hep sol ağırdı ama bebek sağ da idi hiç bellli olmuyor o sıkıca tutunsunda neresi olursa olsun aynen öyle bi ağrı çok normal 2-3 güne belki belinde bile bi ağrı yaşayabilirsn bnnm böbreklerm bile ağrmıştı 🤗🤗🤗

X