Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Selam, ikinci çizgi bayağı netleşmiş değil mi? Yorum yapar mısınız? İğne etkisi felan geçmiştir değil mi? Bugün 14. günüm, Yarın kan günüm :)
Gitgide koyulaşıyor var bencede inşallah güzel haberler geliyor, kan ne zaman vericeksin??

kızlar ben bugün aşılamamı oldum, 2 yumurtam vardı, inşallah bu sefer tutar daha fazla uğraşmam, dua bekliyorum sizlerden 💕💕

Baya netkeşmiş canımm hayırlısı olsun artık kan ver 👏👏👏ben 14.gün adet oldum iğne etkisi yoktur hem olsa artık silikleşir yani 🧿🧿🧿😘😘😘
Hakkımızda hayırlısı olsun canım, uzun çabalar sonunda ilk defa görüyorum, hala inanamıyorum, yarın olsa da sonuc cıksa rahatlıcam :)

Anladım canım inşallah bu yaz bebiş haberi verirsin 🥰 bende çekileceğim 1 ay tedavim olumsuz sonuçlanınca bekletmek istemedim rabbim gönlümüze göre verin🤲🏻🤲🏻
Çekil bir an önce canım zararı yok yararı var.. Beni ilaca başlamadan önce doktorum seni boşuna yıpratmayalım önce film çekelim dedi hem film hem de tedavi biçimidir film dedi bende hemen çekildim sorun çıkmadı çok şükür sadece kanallarım biraz ince yapılırmış tıkanıklık yok o da genel yapısıymış. Yıpratmadan kendini hemen hallet inşallah gerek kalmaz orası ayrı 😘🤗

Eki Görüntüle 2856108
edaecoo edaecoo @LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom @Ayseee1987
Kızlar transferden sonra ki 6.günüm..
Çok ağrılarım var diye yapayım dedim çıktı. Biri erken gebelik testi diğeri normal test. Baya fark var arasında. Çatlatma iğnesi olmadım . Gün gün yapayım koyulasırsa kan vericem
canım bu harika brşeyyyy eğer çatlatma iğnesi olmadıysan tebrikler bebişinn seninleee 8.gnü fln kan versen bile çıkar ağrıların normal. bnde adete yakın ağrı yaşadım o tutunma aşamasında oluyor bunlar :KK200::KK200: rabbim tamamına erdirsin inşallah :KK200:

X