Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım teşekkür ederim acı eşiğim yüksektir zaten dediğin gibi katlanır insan herşeye

merhaba ovitrelle 13.günde erken gebelik testim negatif çıktı böyle olup pozitife dönen var mı acaba?
Malesef benim 12.gunde negatif çıktı sonra 15.gunde bir daha yaptım yine çıkmadı ama burada çıkanlarda olmuş dua etmeye devam benimde daha regly gelmedi ama yinede kendimi umutlandirmiyorum

Bu hafta çekileceğim inşallah. 1 ay kullandım ovitrelle bu aya vermez sanırım letu kullanıyordum yumurta geliştirmek için ona da ara verdim hayırlısıyla filmin faydasını görürüm

Magnifiaque naber canım unutma beni
Unuturmuyum hic dualarimdasin
Hadi guzel haberler alalim

Çok sevindim aşılmanın güzel geçmesine bide gonal f kullandın zaten, ben umutluyum senden, Ayyy hadi bu ay beklemedeyiz, heyecanlı bir ay olacak, sonumuz güzel olsun inşallah canım

Canım, inşallah bebeklerin seninledir, yakında belki de ikiz haberi alırız senden :)) Dualarım seninle :))
İnşallah çok teşekkür ederim
Çok sevindim aşılmanın güzel geçmesine bide gonal f kullandın zaten, ben umutluyum senden, Ayyy hadi bu ay beklemedeyiz, heyecanlı bir ay olacak, sonumuz güzel olsun inşallah canım
O gonal f beni fena sarstı ama kullandığıma değer inşallah hadi inşallah beraber güzel haberler alalım bu ay
ayy ayşee nasıl beklicez sonucu ya

Eklentiler

• CF042C40-2F0E-47FC-AA3A-58849E8C88F5.jpeg
    175,4 KB · Görüntüleme: 30
  • 85FB3957-A3AF-4F3F-BD1B-42928A8337D6.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 30
kuzum bnm hep sol ağırdı ama bebek sağ da idi hiç bellli olmuyor o sıkıca tutunsunda neresi olursa olsun aynen öyle bi ağrı çok normal 2-3 güne belki belinde bile bi ağrı yaşayabilirsn bnnm böbreklerm bile ağrmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…