Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah Canim ya insallah en kisa zaman da gelir mucizen

canımmm ilk testini gördüm, inşallah devamı da gelecek. Pazartesiye kadar elindekieri hergün yap canım. İğne etkisi değildir ya
İnşallah kuzum, ağrılar saplanıyor değişik çözemedim...
Hayırlısı olsun canım artık gerek kalmayacak bence
İnşallah öyledir :)))
cnm kuruma çizgisi böyle olmaz sanki elinde ki testleri tekrarla koyulaşma varsa ztn bebiş seninledir hadi bakalım rabbm hakkında hyrlısını versn
Kuruma çizgisi değil canım, pembe çizgi... Yarın akla kara cıkar zaten :) Olmasa da nasip.. bekliyoruz :)

Teşekkürler desteğiniz için ama tabi bugün çöktüm yeniden toparlanıcaz elbet ama zor süreçler Allahım yardımcımız olsun hepimizin..
Güzel arkadaşım. Allah hayırlısıni nasip etsin inşallah. Daha güzeli olacak mutlaka. Bugün zor olacak biliyorum hepimiz negatif günleri çok üzülüyoruz ama bir sonraki ay için yine umutlaniyiruz sonra her ay böle oldu. Güzelce kendine gel. Her şeyden değerlisi sensin unutma

Çok teşekkür ederim canım umarım herşey hepimiz için güzel olur sonu güzel olsun

Geldim kızlar, sormayın günlerdir çok fenayım, ruhsal olarak çöktüm resmen ilaçtan, bana mı çok etki etti anlamadımkı

Saol kuzucum Allah razı olsun Gonaf mide mi bulandırıyormuş neden öyle olduki acaba bende hiç yan etki yapmadı inşallah bu son tedavin olır canım minnoşun sana gelir
gonal f beni mahvetti ya, bana fazla geldi sanırım, mide bulantısı günlerdir bşey yiyemiyorum bu akşam sonuncuyu yaptım işte bakalım yarın doktora gidicm

Ya çok kötü inanamazsın, dün gece 1 saat ağladım içimde bi fenalık, bide eşimin babası kalp krizi geçirmiş, bana bi geldiler ya sevdiklerime bişey olursa ya sevdiklerim hasta olurlarla ölürlerse diye, çok zor sakinleştim
Kizzzzzzzlaaaaarrr 79.8 ciktiiiiiii
Aa masallah çok sevindim hayırlı olsun
Yumurta çatlamaması için bugün 1. İğneyi vurdum. Yarın öğlen yine aynı iğneyi vuracam, yarın gece de 2 tane ovitrelle vuracam, pazar günü öğlen de yumurtalar toplanacak inşallah canım.
Ayşee günlerdir gelemedim şimdi gördüm mesajını hadi inşallah bol bol kaliteli kaliteli yumurtaların olsun
İnşallah canım, işte ben de senin gibi oldum, tek fark hamilelik durumuna değil sevdiklerimi kaybetme ihtimaline taktım ben, nerdeyse aşılamadan vazgeçecek hale geldim, 5 dakikada bir ruh halim değişiyo gündüz çok iyiyim akşam bişeyler oluyo böyle içime bir öküz oturuyo ağlamaktan helak oldum dün akşam, gonal f ile bu hale geldim ben tüp bebek ilacı kullanırsam ne olurum hiç bilemiyorum
Dozum 75, beş gün vuruldum bugün sonuncu gündü işte, çok fenaydım ama kullandım valla bugün de mide bulantısı ilacı aldım midem biraz daha iyi şükür, inşallah ayşee ikimiz de burdaki diğer arkadaşlarımız da bu ay pozitifleri görelim inşallah
Şuan iyiyim valla 5 dk sonra sapıtmazsam sen nasılsın oldun mu çatlatma iğneni

Duygusal etkisi çok oluyor canım. Çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim canım

Ay kızlar ağrım hafiflemisti ama akşamdan beri durduk yere bir sancı giriyor sanki biri bıçak sapliyor gibi sonra kesiliyor böyle ayakta duramivak gibi oluyor ama hemen geçiyor adet olursam da farklı mi gelcek ki ağrısı mi farkli olcak ilk defa iğne vurdurdum o yzuden tecrübem yok neden böyle oldu ki

Kuzum hamilesin sen bence. Regl günün ne zaman? İnatla test yapmadın ya

Oyyy kuzum hadi hayırlısı
Biraz önce çatlama iğnesini ben kendim vurdum 2 doz. Yumurta çatlamasın diye bugün öğlen hemşiremin göbekten yaptığı iğne izini baz aldım, yani çatlama iğnesini de göbeğin 2 cm etrafına vurdum, İnternete baktım 3-4 cm yazıyor. Bir aksilik çıkmaz böyle dilimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…